Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért nem oszlatja...

Az MSZP miért nem oszlatja fel magát végre? Csak arra jók, hogy támogassák a fideszt! Hajrá DK!

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 05:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy az, Feri? :)
2018. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Miután a 8(+4(+1000)) évnyi fidesz-uralmat gyakorlatilag Gyurcsány pajtásodnak "köszönhetjük", igazából a DK (is) igazán elemehetne a levesbe végre.
2018. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az MSZP és DK ugyanúgy mehetne a levesbe.
2018. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz-MSZP-DK triónak már rég nem kéne léteznie.
2018. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

3-asnak igaza van pedig. Amíg ott a Fidesz kezében az aduász hogy "ha nem mi, akkor visszajön Gyurcsány", addig tuti nem lesz leváltva a Fidesz. Hiába 5 vagy hány %-os párt a DK, sok nem törzsszavazó fideszes akivel beszéltem félt a kormányváltástól és Gyurcsány visszatérésétől, ezért inkább a Fideszre voksolt.

Az MSzP-vel kapcsolatban igazad van, egy bohózat ami semmit nem tud felmutatni, csak hagyományból szavaznak rá az emberek, szerencsére egyre kevesebben. Az első miniszterelnökjelöltje (Botka) azért lépett vissza mert mert az MSzP tele van fideszes téglákkal, a második (Karácsony) pedig úgy fogalmazott hogy "mi a f@.sznak vállaltam el".

2018. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
32%
Semmi baj ,,orbi”, ahogy maga írta. Én továbbra is a Fideszt támogatom, mert én jól élek. A többi kit érdekel. A családom valójában mindig jól élt, a nagyszüleim a kommunizmusban építkeztek hitel nélkül. Ez elmúlt. Persze nem rejtem véka alá, azért szeretem Orbán Viktort, mert a magyarok utálják. Én meg a magyarokat... 😂
2018. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Orbán ezt nem engedi, mert még mindig Gyurcsánytól retteg. Ha megszűnne az MSZP egy csomó szavazó esne le hirtelen a DK-nak. Amíg a Fidesz pénzeli az MSZP-t és vigyáz, hogy a választásokon se kapjon túl keveset addig lesz MSZP.
2018. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy milyen érdekes csak megtalálták a közös témát a fideszesekkel, nagyon egy húron pendül az agyuk.
2018. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
A DK miért nem oszlatja már fel magát? Csak arra jók, hogy az ellenzéket tovább tagolják és ezáltal a fidesz kormányon maradhasson.
2018. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!