Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Vona Gáborral...

Egyetértetek Vona Gáborral hogy az MSzP a NER része?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Vona a hatalmas bukása után már csak menti ami menthetőt. Most éppen más ellenzékiekre próbálja ráhúzni a veszteséget, pedig pont az ő politikájuk( Én aztán nem fogok össze senkivel... ) miatt lett ilyen eredmény(kétharmadot simán megúszhattuk vona).
2018. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én Vona helyében inkább csendbe lennék e témával kapcsolatban. Mert ő miatta kapta a jobbik a "ballik" gúnynevet. Mert egyre inkább átvette azt a stílust amit az MSZP képvisel.
2018. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Vona egy bukott politikus. Azok véleményére pedig nem adunk!


IGEN MSZP!!!

2018. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Igen. Az MSZP már régen a Fidesz egyik "tagozata". Jó lenne ha már a tagok is észrevennék.

Egy volt, "hithű" MSZP-s, most DK-s!

2018. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen. A fidesz, és maszop tagsága MSZMP-s, KISZ-es emberekből áll, ez köztudott.

És nyxilván ügynökökből is, nem véletlen hogy karöltve szavazzák le mindig az ügynökakták nyilvánosságra hozását. Az ügynökakták nyilvánosságra hozását csak az nem akarja, akinek van félni valója...

2018. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és a dk is mszmp-kisz fertőzött, hiszen orbán haverja KISZ-ből vezeti...
2018. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Már Botka is megmondta, hogy az MSZP tele van fideszes ügynökökkel.
2018. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a választás előtt inkább a jobbikot éreztem a ner részének, Simicskával történt összefonódásuk miatt. Azért ezt még a vak is láthatta. Nem az MSZP mögött állt egy milliárdos, akinek a vagyona szintén az adófizetők pénzéből lett összeharácsolva.

Vona is csak egy megélhetési politikus, nem sokáig tartott önkéntes száműzetése, már kacsintgat, hogy visszatér.

2018. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!