Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak az interneten...

Miért csak az interneten "hangosak" az ellenzékiek? A való életben alig találkozni velük.

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy 95%-ban csak a neten merik anonimitásba burkolózva vállalni a véleményüket ami legtöbbször kimerül az egyszerű Orbán-fóbiában. (mondjuk én ennek örülök mert jobb ha a 4 fal között parizeres zsemle majszolás közben osztják az észt)
2018. júl. 31. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak hogy tudd, most te is épp ezt csinálod. Finom a zsemle?
2018. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Találkozni velük, választások után baráti társaságban, munkahelyen is azt kérdezgettük egymástól, hogy hol az az 1/2 fideszes. Mindenki csak nagyanyót, meg 1-2 holdkóros 50-es munkatársat, ismerőst tudott mondani, ők is olyan "fos mindegyik, a fidesz is, de ez van" szövegeket mondtak. Fb-n is azt kérdezgették fb ismerősök, hogy hol is van az a sok fideszes.
2018. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Most mi bajod az ellenzékiekkel, őszintén?
2018. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Ellenzéki pártra szavaztam áprilisban. Én nem politizálok sem a családban sem a munkahelyen (megtartom magamnak a véleményemet a politikáról).

Soha nem fogom verni a mellem hogy az X ellenzéki pártra szavaztam nyilvánosan meg pláne nem. Olyan munkahelyen dolgozom ahol hátrányok érnének ha nyiltan felvállalnám a politikai hovatartozásomat.

A választást eredményét elfogadom mielőtt ezzel jönnél és soha nem megyek ki tüntetésre.

2018. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Én meg valahogy a Fidesz-esket nem találom a való életben.


Csak papíron van az a 2/3 meg lepukkant zsákfalukban

2018. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem "hangosak". De ha figyelnél, hamar észrevennéd, jelenleg ez az egyetlen országos média, amely még szabad és elérhető számukra. Van még néhány periferiális, de azok nem jelentős nézettségűek/olvasottságúak.


Sajátos a megfigyelési módszered, nem én foglak felvilágosítani, hogy nem a való világról valók. Egyébként mindegy is, mert lényegtelen, mit gondolsz (attól az, hogy a hatása nulla).

2018. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
#5 tényleg csak papíron. A választáson is 49% a legtöbb amitm elértek. Abból lesz fidesz matekkal 2/3
2018. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyesmi válaszokat vártam :)
2018. júl. 31. 17:32
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Akkor ennyiből én meg megfigyeltem :


Csak a timsózott agyú, beszűkült látókörű, primitív vidéki parasztok szavaztak a Fideszre, meg az M1-et egész nap bámuló, Bözsi utalvánnyal lefizetett demens nyugdíjasok.


Ez is olyan általánosítás ami nem igaz, mint az amit te ideböfögtél. De ennél talán helytállóbb a 90%.....

2018. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

"Megfigyeltem hogy 95%-ban csak a neten merik anonimitásba burkolózva vállalni a véleményüket"


Vágod, hogy ez nem az ellenzék felé kritika, hanem a kormány, és a kormánypártiak felé, ugye?

2018. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!