Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A forint miért volt ilyen...

A forint miért volt ilyen erős, "értékes" a szocializmusban?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Helyesbítek, 150 milliárd dollár volt amiről feljegyzés készült. A ténylegesen ellopott vagyon ennek többszöröse.A magyar állam egyszerűen nem tudta mennyi pénze van, mert erről sohasem készült felmérés. Minket tartottk a keleti blokk második leggazdagabb országának, ami persze nem volt igaz, messze az elsők voltunk, és úgy hogy nekünk nem volt adósságunk.
2018. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

"28%-os feltételezem gyerek vagy még és lógtál a töri órákról is, ezért érthető a tudatlanságod."


Miért kellene ehhez gyereknek lenni? Én pont a 45 év felettiektől tapasztalom a Kádár-nosztalgiát.

2018. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

igazad van, nyilván te mint egy messziről jött ember aki azt mond amit akar, hitelesebb vagy mint egy lektorált oldal ugye? :D

farzsebből én is tudok bullshiteket beszélni minden forrás nélkül, meg összeesküvés elméleteket gyártani.

igaz ez a könnyebbik út.

lassan tényleg az lesz hogy lapos a föld és gyíkemberek irányítják a világot :D

2018. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
a most látom, hülye gyermek, hogy a te forrásod is pont ezt írja. Hetvenes évekbe vették fel. Igen, így volt, a magyar állam adósság nélkül volt a leggazdagabb.
2018. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%

"igazad van, nyilván te mint egy messziről jött ember aki azt mond amit akar, hitelesebb vagy mint egy lektorált oldal ugye?"


Igen, ez valóban így van. Viszont mivel a lektorált fos is ugyanazt írja amit én nem értem mire vered magad.

2018. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18%

"lassan tényleg az lesz hogy lapos a föld és gyíkemberek irányítják a világot :D"



Ilyesmit, meg az államadósság mesét csak veled meg a hozzád hasonlókkal tudnak megetetni, még a saját lektorszarodnak se hiszel csak okádod a demagógiád.

2018. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
látom elég lassan tudsz szöveget értelmezni, hogy spam-olva külön válaszban kell minden mondatomra reagálnod.
2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

Na és? Én legalább tudok. Nem égek be hogy cáfolni akarok valamit aztán belinkelem ugyanazt az állítást!


Hahahha...

2018. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
20%
Annyi idő nem létezik, hogy te is felfogd ait olvastál, mert előbb öregszel és halsz meg.
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%
Hahahaha...
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!