Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Történt mostanában valami...

Történt mostanában valami Romániában? Minden második kérdés Romániáról szól ebben a témakörben. Miért relevánsabb most Románia, mint korábban volt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg naponta 10 kérdés romániáról szól. Ez már flood!
2018. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Semmi, csak elbukták a BMW beruházást Magyarországgal szemben, ami nekik igen fájdalmas, oda csak sokkal gagyibb autók gyártását merik vinni. Az ellendrukkerekek meg erről eszükbe jut Románia, most ezzel próbálbájk fikázni Magyarországot. Kevés sikerrel, teszem hozzá.
2018. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Általában csak az egyik oldal kap fel egy témát, de erre most mind a fideszes, mind az ellenzéki zombik rácuppantak.
2018. aug. 6. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen kérdéseket általában olyan fotelharcosok írják ki akiknek az annyuk még bilit is visz mert képtelenek egyedül szarni
2018. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Az ellenzék kezdte abszurd állításokkal, erre jöttek válaszul a másik oldalról a korrekt helyzetet bemutató kérdések. Én így látom, én egyet sem írtam ki. :)
2018. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" Az ellenzék kezdte abszurd állításokkal, erre jöttek válaszul a másik oldalról a korrekt helyzetet bemutató kérdések. Én így látom, én egyet sem írtam ki. :)"


Az is lehet hogy Fideszes írja ki az ellenzék lejáratására.(Akinek nem inge ne vegye magára!) Mert a hülyék tapsolnak mindennek ami kormányellenes, bármilyen hülye állítás is az( Tisztelet a kivételnek.)

2018. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Emberek, ti amúgy éltetek már Romániában, hogy ennyire vágjátok az ottani helyzetet?

A románul nem beszélő székelyek élményei nem számítanak! Azért szerintem egyetlen országot sem lehet szemétnek meg ellenségesnek titulálni, mert elvárja, hogy a lakosai beszéljék a nyelvüket. Mert Erdély bizony román terület, Trianon igazságossága ide vagy oda. Mellesleg a mai románok épp annyit tehetnek róla, mint mi a háborúban való részvételünkről.

Egyébként nekem nem tűnt fel itt semmilyen Románia-éltetés. Azt meg csak az állítja, hogy Románia putri és full csóró, nem fejlődik semmit, aki baromi elvakult vagy teljesen ostoba.

2018. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

"Egyébként nekem nem tűnt fel itt semmilyen Románia-éltetés. Azt meg csak az állítja, hogy Románia putri és full csóró, nem fejlődik semmit, aki baromi elvakult vagy teljesen ostoba."


Aki azt állítja hogy Románia jóléti ország lett az mi ha nem hazugság? Meg az is hogy elhúzott mellettünk. Tény sokat fejlődött de magához mérve nem a többi országhoz hasonlítva.

Nekik van az EU-ban a legmagasabb GDP növekedésük. De ettől még nem jóléti ország ahogy egyesek ezt szajkózzák.


Ha a GDP növekedést vesszük alapul akkor Németország a legszarabb országok közé tartozna mert ott alacsony a növekedés (ami meg azért van mert az már eléggé fejlett, csak a sok debil nem képes felfogni mit jelent az ok és okozat)

2018. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tűnt volna fel, egy szóval sem írtam, hogy Románia gazdag meg hiper-szuper ország, de elég nevetséges dolog úgy beszélni róla, mintha valami afrikai nyomorhely lenne. Te magad is elismerted a kommentben, hogy fejlődést produkál, innentől meg hol is van az akadálya annak, hogy akár minket is lehagyjon hamarosan?


Vicces amúgy, hogy te osztod az észt, miközben még az "anyjuk" szót sem bírod rendesen leírni.

2018. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 10


Ha nem tűnt volna egy szóval sem céloztam rád, csak egy mondatodat emeltem ki, A válaszomat annak a csoportnak szegeztem amelyek ilyen kérdéseket írnak ki. Akinek nem inge ne vegye magára.


A helyesírásomért pedig elnézést kérek, én nem jártam magyar iskolába

2018. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!