Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek valós aggodalmak?

Ezek valós aggodalmak?

Figyelt kérdés
Most a szeptember 8-as tüntetésről kérdezek. Most jó pár ezren hónapokig akarnak maradni a parlament előtt, hogy kormányváltságot okozzanak, igen, de 8-a az szombat, és biztos vagyok benne, hogy 1-2 napra rá az embereknek dolgozniuk kell, és nem hiszem, hogy ezek 1 hónapot majd kint fognak tölteni. Szerintetek sikerülni fog megbuktatni a rezsimet?

2018. aug. 8. 19:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok kormányparti, de ez édeskevés egy kormánybuktatáshoz. Ahhoz minimum, egy "őszödi beszed 2." kellene, bar szerintem, annál is több.
2018. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
10%

HakapesziM #20

1. Hát persze, hogy őket is lefizették. Még mindig nem érted, hogy mindennek a zorbán az oka a globális felmelegedéstől az árfolyam változásokig? Hogy csakis csalással győzhettek, sehogy máshogy?

2. Hát persze, hogy az demokratikusabb lenne - de persze csakis akkor, ha az a párt lenne, amelyiket ő választja ki erre. A többinél nem. Megtanulhatnád már, hogy minden más szavazat akkor is antidemokratikus, ha amúgy abból volt több. Megmondták már, hogy az, ha ennyien szavaznak 1 pártra, az maga a diktatúra, azt meg kell akadályozni. Vagy ha azt nem sikerül, akkor kívülről kell hívni segítséget, hogy az törölje el ezt a diktatórikusan, többségi szavazattal megválasztott kormányt, mert ekkora többség már nem demokratikus. persze kivétel itt is van, mert ha nekik van 2/3-uk, akkor az demokratikus, vagy ha a hozzájuk hasonlóknak van ennél is nagyobb többsége, mint Merkel pártjainak vagy most Macronnak, az szintén elfogadható.

:)

2018. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!