Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérné most beszállnom ebbe...

Megérné most beszállnom ebbe a kripton valuta bizniszbe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá. Hol tudnám az alapjait megtanulni?

2018. aug. 10. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Pár évvel ezelőtt lehetett rajta sokat kaszálni, már nem annyira éri meg.


Amúgy rossz a kategória

2018. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Passz, vannak akik esküsznek rá. Van akik nem tartják semmire. Bizol benne most még érdemes.
2018. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.lehúzás.
2018. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

" ebbe a kripton valuta bizniszbe"

Szerintem ha nem veszed észre, hogy rosszul írtad le és olyan nincsen, hogy kripton valuta, csak kriptovaluta, akkor inkább ne tedd.

2018. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

addig érdemes, ameddig el nem fogy, mint az arany 70-es években

senki sem tudja mikor értékelik halálra a befektetők és ér majd 100ad annyit, mint a csúcson

2018. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Az objektív válasz, hogy nem érdemes, mert bizonyíthatóan erősen veszteséges hosszú távon.

A szubjektív válasz az, hogy minden megjósolhatatlan kimenetű játékot kétféle ember játszik. Az egyik,aki tud és akar csalni, a másik, aki nem. Ezért van, hogy egyesek relatíve (egy darabig) jó nyerőszériát mutatnak. Vesztőszériát azért nem mutatnak ők, mert észreveszik és kiszállnak. A játékban csak a balekok maradnak hosszú távon.

2018. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. De azzal nagyot kaszálhatnék, ha most vennék bitcoint még ilyen alacsony és ha felmegy mondjuk a jelenlegi ára kétszeresére vagy háromszorosára, csak kérdés, hogy mikor fog ismét ugrásszerűen emelkedni az ára. Szoktam nézni Youtube-on a Passzív Milliomost és szerinte most érdemes venni amíg ilyen alacsony az ára. De mi van ha mondjuk 3 évig nem megy feljebb?
2018. aug. 10. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Tavaj augusztusba vettem, ateltem a decemberi 20k usds arfolyamot. Folyamatosan havonta veszek. Bitcoin hivo vagyok :) hodl
2018. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 as vagyok, valaki ramirt hogy ez komely-e. Igen az, es ezert is nem irok vissza neked. Igy nem latszik a nevem. A kripto nem jatek. 1. Szabaly senkinek ne beszelj rola itt is all. Anonimnak kell maradni. Olvass /r/bitcoin t huzamosabb ideig es meglatod mirol dumalok.
2018. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért irtam rád, nekem is van. Úgy 4 éve.

Ismerek jó pár fiatalt akinek van. Titkolni viszont egyik sem titkolja:) Mondjuk, a tárcát egyik sem azon a gépen használja, amit általános dolgokra használnak.

2018. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!