Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyit tudtok havonta...

Ti mennyit tudtok havonta félretenni az Orbán kormányok alatt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 14:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig semmit nem tudtam, most par honapja már azert tudok havi pár tízezret legalább. Ehhez viszont semmi köze a kormany "teljesítményének".
2018. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Havi 120 ezret, különböző megtakarítási formákban. Nekem is volt devizahitelem, ezt végtörleszthettem rögzített árfolyamon, részben forinthitelből, amit 2 év alatt visszafizettem. Sokat segített ebben az, hogy akkoriban még 3 gyerekre kaptam adókedvezményt.
2018. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 readymix ***** válasza:
#6 Minden rosszban van valami jó is...
2018. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Többet, mint az előző liberális kormányok alatt"


Itt a szamárháromszögből megint hiányzik egy adat:

Hülye példa de számoljunk petákban:

Most félreteszel 1000 petákot,

a úgynevezett "liberális" kormányok alatt félre tudtál rakni 500 petákot.

"Csak" azóta az élet nagyjából 5-ször annyiba kerül, de a tétel alapjában véve igaz.

Olyan ez mint amikor (a petáknál maradva) közölték, hogy itt a legszuperebb, meg az egyik legalacsonyabb az EU-n belül a fűtés díja mert "csak" 300 peták, bezzeg Dániában (ahol nem is ilyen "tél" van mint ami itt, hogy jön a katasztrófavédelem három pehely hóra) ott a legdrágább 1500 peták (5-ször annyi ugye mint itt).

Namost a magyar fizetések átlagban mondjuk 450 petákosak, a dán meg mondjuk 19 000.

Hát ilyesmik

2018. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Emőke, megfeledkezel arról, hogy az Orbán-kormányok alatt nem száll el az infláció, épp ellenkezőleg. Így aztán nem romlik a pénz értéke 8 év alatt az egyötödére.😀. Próbálj meg reálisabb alapon kötözködni.
2018. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az Orbán-kormány alatt statisztikailag alig volt infláció.

Valójában meg elég az energia-árakra nézni: sz.rt sem ér a forint!

Ne dőlj be a mese-délutánokon hallottaknak!

2018. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mert mi a problémád az energiaárakkal?
2018. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"az Orbán-kormányok alatt nem száll el az infláció, épp ellenkezőleg. Így aztán nem romlik a pénz értéke 8 év alatt az egyötödére"


Infláció mindíg van, ahol azt mondják hogy nincs, ott sok fogalmuk a gazdaságról sincs.

Egyébként bocs, lehet hogy akkor félre lehetett rakni 500 petákot, most meg 1000-t viszont (tudod mit? mégcsak nem is 4-szeresével "csak" 3-szorosával romlott a forint, akkor így okés a helyzet?)

Nem beszélve arról, hogy lassan ott vagyunk, hogy jobb lenne a heti fizetés mint régen, ebben a "király" gazdasági helyzetben.

Meg félretenni (az emberek lassan napról-napra tengődnek, és karácsonyra hitelreklámok, iskolakezdésre hitelreklámok, ez ám a perspektíva, meg ösztönzés. Ahelyett hogy a szülőket fizetnék meg tisztességesen)

2018. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!