Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz, hogy hazudhatott...

A Fidesz, hogy hazudhatott EKKORÁT, az embereket nem zavarja, hogy ennyire átverte őket a kormány? (lent)

Figyelt kérdés

(NEM TROLL KÉRDÉS - KOMOLYAN GONDOLOM)


Mindenki emlékszik arra amikor 2017 áprilisában a Fidesz megíérte, hogy be fogja tiltani George Soros egyetemét, hogy végre megszűnhessen a liberálisok szellemi utánpótlásgyára. Ez lehengerlő csapás lett volna hazánk mételyezői ellen. Ujjongtam, amikor ezt hallottam, azt gondoltam, hogy a Soros-által legyártott, kiiskoláztatott és komoly liberális múlttal rendelkező Orbán végre tisztára moshatja becsületét.


Azonban 2017 szeptemberében azt láttam a felvin, hogy az egyetem zavartalanul működik tovább és még mindig képez ki ügynököket. Kicsit szomorú voltam, de úgy voltam vele, hogy egy ekkora horderejű művelet végrehajtásához biztosan kell egy kis idő (Róma sem egy nap alatt épült fel). Így adtam némi esélyt a kormánynak.


Ennek ellenére most amikor felmentem a felvi.hu oldalára, akkor kirobbantam dühömben, amikor az egyetemek listái közt megláttam Soros egyetemét is. Felindultságomban üvöltöttem, amikor konstatáltam, hogy az egyetem továbbra is meghirdetett szakokat idén szeptembertől is, és gond nélkül működik tovább.


Ezt még most sem tudom megemészteni! Hogy verhette át a Fidesz ennyire a hazánkat, Magyarországot?! A szememben a Fidesz elárulta magát és az országot is.

HAZUDTAK! ÁTVERTEK MINKET!

És ez senkit sem zavar? Nem zavarja a fidesz-híeket ez?

Ez miatt Orbánra továbbra is Soros-tanítványként fogok tekinteni, aki úgy tűnik nem tudott elszakadni a liberális múltjától.



2018. aug. 14. 02:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Annyira ők sem hülyék szerintem, hogy betiltsák az ország és talán Európa egyik legjobb egyetemét. Csak a balhé és a feltűnés volt a céljuk ezzel, mert a magyar szavazók erre harapnak. Emlékeztek mikor ez az oldal is a CEU-s kérdésekkel volt tele? Most meg már a kutya sem emlékszik rá. Így megy ez minálunk.
2018. aug. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Ha ez lenne a Fidesz legnagyobb "hazugsága", akkor még akár teljesen normális párt is lehetne. Annyira megnyugtató, hogy neked az a legfontosabb, hogy létezik-e a CEU vagy sem.
2018. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarja őket, mert bármit elhisznek. Mondhat Orbán egymásnak ellentmondó dolgokat, az egyiket meghallják, a másikat biztos az ellenség leszerelése miatt mondja... Nem gondolkodnak, meg lehet venni őket egy kis migránsozással, magyarkodással, Erzsébet-utalvánnyal valós lépések, valós hazafiasság, gazdasági fejlődés helyett. Az sem volt gyenge, amikor régen az IMF-et szidták, és ugyanazon a napon titokban tárgyalni hívták Magyarországra... Köpönyegforgató szélhámos párt.
2018. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Sok más kérdésben is hazudott a fidesz. Ez csak csepp a tengerben. Néhány éve például kiplakátozták az országot azzal hogy migránsok nem vehetik el a magyarok munkáját, aztán meg a kormány ukrán munkásokat telepített be. A fidesz szavazók akkora birkák hogy bármit meg lehet tenni velük. Ha kiderül egy ilyen hazugság felpörgetik a migránsozást, sorosozást és a sok agyhalott másnapra el is felejti.
2018. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

"hogy be fogja tiltani George Soros egyetemét"


Nagy kár, hogy az elhangzott beszédből kiragadsz egy részt és félremagyarázod.

A mondatban szerepelt egy 'ha' szó is, persze idióta libsik nem tudnak értelmezni.

2018. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

A Fidesznek a rengeteg hazugsága közül talán ez az egyetlen, amit a "jótékony hazugság" kategóriájába lehetne sorolni, bár igazán jótákony hazugság nincsen, a hazugság ténye ugyanis mindig helytelen marad.


A Fidesz soha nem szabadott volna ígérjen sem ilyesmit, hiszen a Magyar Rektori Konferencia, a Magyar Tudományos Akadémia, az erdélyi magyar tudományos közösség, számos Nobel-díjas tudós mellett az amerikai diplomácia és az EU is kiállt az ügyben érintett egyetem mellett, amely Európa legjobbjai közé tartozik.


Botrány és gyalázat, hogy egyáltalán nekiestek egy egyetemnek, a magyar tudományosság egyik fontos fellegvárának, ahogy botrány az is, hogy most meg a Magyar Tudományos Akadémiát támadták meg, elvonva történelmi önállóságát.


Orbán Viktor egy inverz Széchenyi István. Széchenyi még a saját vagyonát is az Akadémiára áldozta, Orbán még az Akadémia saját vagyonát is elveszi és politikai irányítás alá vonja.


Nem volt a magyar tudományos életnek és a magyar értelmiségnek elvakultabb ősellensége még, mint a mostani állampárt és autokrata vezetése. Ez a magatartás, a magyar tudomány megtámadása pedig bőven kimeríti a nemzetárulás fogalmát.

2018. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, na. Sőt, én olyat is olvastam, hogy még nyaralás közben is dolgozik!


Visszavonok mindent, meggyőztél. Soha jobb nem volt még Mária országa. Itt még Mária is jobban teljesít, nemhogy az ország!

2018. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Tengerparton is az új kisvasutat rajzolgatja. Olyan kis cuki ez a Viktor.
2018. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
"A szememben a Fidesz elárulta magát és az országot is." Remélem azért a következö Nemzeti Konzultácioban részt veszel!!!!
2018. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!