Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van az ellenzéki...

Mi értelme van az ellenzéki pártoknak, ha a Demokratikus Koalíciót leszámítva senki se tud egységes stabil pártpolitikát folytatni? Én az MSZP-t, Jobbikot, LMP-t, Mi Hazánk Mozgalmat feloszlatnám!

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos Mo. Nincs ellenzék csak a fizetésükért vannak a politikában
2018. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a Fidesznek ne legyen 4/5-de az Országgyűlésben, mert egy olyan gyenge párt, mint a DK jelenállása szerint, még ezt sem tudná megakadályozni.


"Én az MSZP-t, Jobbikot, LMP-t, Mi Hazánk Mozgalmat feloszlatnám!"


Jó, hát szerintem én és rajtam kívül még jó páran meg a DK-t és későbbiekben az összes olyan pártot, amelyet Gyurcsány Ferenc alapítana.

2018. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem már szánalmas, hogy olyanokon kérsz számon egységes stabil pártpolitikát, akik egy hónapja alakultak és még hivatalosan be sem jegyezték őket, mint párt.
2018. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Még szerencse, hogy a pártok feloszlatásáról vagy létéről nem te dönthetsz, hanem a pártok szimpatizánsai, tagjai és vezetői.

Semmi közöd ahhoz, hogy valaki más milyen pártot hoz létre, hány tagja van és mi az értelme. Szabad neki éppen úgy, ahogyan neked szabad azt a pártot támogatnod, ami szerinted jó.

Mert vagy mindenkinek szabad, vagy senkinek sem - és így neked sem.

2018. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

DK, lehet hogy "stabil", de nincs jelentőségük.


MSZP, Jobbik, LMP, Párbeszéd és Liberálisok mind jelentéktelenek és csak akadályoznak mindent. Mi Hazánk Mozgalom szóra sem érdemes, mert egy sértett náci gittegylet, akik sosem jutnak kormányra.


Momentum komolyan vehetetlen, arrogáns sznob fiatalokból álló gittegylet, persze ha ezt itt leírod már megy az elvakult Momentumosok nyivákolása, hogy fideszbérenc vagy.

2018. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Való igaz, hogy az ellenzék tagolódása, töredezése a Fidesz érdeke. Viszont azt nem sikerült helyesen értékelned, hogy ez konkrétan kiknek a hibája.


A DéKá ebben ugyanolyan ludas mint a Mihasznák Mozgalom vagy a Nemlehet Más a Politika.


Ezek az ál-ellenzéki pártok buta önhittségből öntudatukon kívül is befeküdtek az állampártnak, és megosztják a magyar társadalom abszolút többségét képező ellenzéki szavazókat. Konkrétan miattuk van kétharmad.


Az Antidemokratikus Koalíció gyurcsányista brigádja folyamatosan képtelen növelni a parlamenti erejét, utoljára szó szerint a kegyelem haloványzöld taknyán csúsztak be a parlamentbe. Pár tizedszázalékon múlt.


Az ilyen álpártok nélkül az ellenzék komoly erőt tudna felmutatni, ezek képtelenek erősnek tűnni, csak arra képesek, hogy tovább gyengítsék a nagy ellenzéki pártokat (Jobbik, MSZP).


Valójában a kormányt szolgálják...

2018. aug. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!