Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy csalódott ellenzéki...

Egy csalódott ellenzéki vagyok, de ilyen ellenzékkel van még értelme 4 évente választást tartani? Már nem tudom kit utálok jobban.

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szavazz a Momentumra. Vagy a Kétfarkúra.
2018. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

El kell fogadni Orbánnál nincs jobb !

Ez az igazság. Ezért szavaztam magamra.

2018. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs. Én azt nem értem, miért nincs csak egy normális ellenzéki párt. Pedig lehetne.
2018. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most írta meg a Csizmadija Ervin, hogy nem pártpolitikailag kell ezt nézni, hanem geopolitikailag!


Van még probléma?

2018. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Bárkire szavazhatsz, csak a Momentumra, meg a Kétfarkúakra ne.
2018. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Marhára lényegtelen, hogy kit utálsz, olyanra kell szavazni aki tetszik és akiről el tudod képzelni, hogy kormányra kerülve úgy irányítaná az országot, ahogyan te szeretnéd. Mindegy, hogy csak 1 ilyet találsz vagy többet. A lista hosszú, 40 párt és szervezet állított országos listát, lehett rájuk listán is szavazni. Mindenhol voltak független (valóban fügetlen) jelöltek is, meg olyanok is, akiket helyi szervezetek, kis pártok jelöltek.

Majd legközelebb nem erre a néhány ellenzéki pártra kell szavazni, akikben csalódtál, hanem nézz utána a többieknek. A választásnak éppen az a lényege, hogy valóban válassz az étlapról, ne csak azokból szemezgess akiket más le akar nyeletni veled.

2018. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!