Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor a Kétfarkú Kutya Párt...

Akkor a Kétfarkú Kutya Párt liberális?

Figyelt kérdés

Minden bizonnyal aki hallott a pride-ról, az tudja, hogy a kétfarkúak is részt vettek azon a aberráltságmeneten.


Tehát mikor viccelnek, és mikor nem? Ergo liberálisok?



2018. aug. 15. 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező: ki tartott kampánybeszédet? Kérdeztem, hogy nem tök mindegy, hogy liberális vagy nem és ha nem, akkor miért nem? Ha ez tényleg annyira fontos neked, akkor kíváncsi vagyok, hogy miért.

És azt is írtam, hogy attól, hogy valaki valamiben liberális elveket vall, lehet, hogy másban konzervatív. Te abból gondolod, hogy valaki vagy egy párt liberális, hogy részt vesz a pride-on.

Egyébként meg miért nem küldesz nekik emailt és kérdezed meg őket ha ez annyira fontos neked?

2018. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a MKKP nem is párt, tehát kár őket ilyen szempontból mérlegelni.

A tevékenységük az Irigy Hónaljmirigyhez hasonlít, csak Mirigyék tehetségesebbek, szórakoztatóbbak és humorosabbak.

Vannak mint "párt", ezért kapnak valami pénzt és annyi.

2018. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 tgt ***** válasza:
74%

Igen, liberális.

Hisz az egyén szabadságában, a toleranciában, abban, hogy az állam ne avatkozzon bele a magánéletbe, hisz a szólás- és véleménynyilvánítás, a gyülekezés, az egyesülés, a szervezetalapítás, a politikai életben való részvétel szabadságában, az egyén szabad önmegvalósításában, a törvény előtti egyenlőségben, a kisebbségi vélemények szabad hangoztatásában, és megkérdőjelezi a tekintélyelvűséget.

2018. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Ők a megtestesült magyar Nemzeti Keresztény Illiberális Demokraták
2018. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
#13 Akik ma liberálisnak nevezik magukat, azok az általad felsoroltak majd mindegyikét korlátozzák/korlátoznák.
2018. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Persze hogy lipsibolsi sorosgyurcsány párt, hiszen minden, és mindenki az aki nem fidesz :D


#5 láttam, sokszor. Nézni kéne őket, nem csak a kormánypártszennymédiából "tájékozódni" róluk.

2018. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#12.:


"Szerintem a MKKP nem is párt, tehát kár őket ilyen szempontból mérlegelni."


Jogilag párt. Az, hogy szerinted mi, nem számít.


"A tevékenységük az Irigy Hónaljmirigyhez hasonlít"


Nem hallottam még arról, hogy az IHM tagjai vagy a rajongóik buszmegállókat létesítettek volna vagy újítottak volna fel, kopott padokat festettek volna le, szappant és wc-papírt vittek volna kórházakba, zebrákhoz zászlótartót építettek volna stb., stb.

Az MKKP meg - szerencsére - nem szokott viccesnek gondolt baromságokat énekelni.


"csak Mirigyék tehetségesebbek, szórakoztatóbbak és humorosabbak."


Ez megint csak szerinted...


<Vannak mint "párt", ezért kapnak valami pénzt és annyi.>


Nem, nem annyi, mert a pártként kapott pénzeket mindig valami hasznos dologra költik, a választások előtt kapott kampánypénztől kezdve a mostani támogatásig mindet. Meg lehet nézni a honlapjukon, hogy miket csináltak, mire adtak pénzt plakátozás meg hasonlók helyett.

2018. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb. NORMÁLIS!!
2018. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem liberális: az ingyen sört és az örök életet sem önkéntes alapon hirdették, mindenkinek kötelező lesz, ha tetszik, ha nem!


Magyarország új ellenségei azok lesznek, akik nem szeretik a sört, egészségügyi okokból nem fogyaszthatják, vagy akár csak ki akarják fizetni azt, a kötellező ingyenesség ellenére!


Ők idegen érdekek kiszolgálói, álomgyilkosok, macskasimogatók, bérencek!


Súlyosan le fog rájuk csapni a kétfarkú kutyák ökle, a Figyelőből az új rendszer pártlapjává átalakított Csaholó pedig listázni fogja őket!


Emellett Terézváros a Terézeké lesz, Erzsébetváros az Erzsébeteké, a Margit-sziget a Margitoké, és így tovább. Ezek mind konzervatív, rendpárti üzenetek!


Hol ebben a liberalizmus, nem értem?


A pride-ot is csak addig tűrik meg, amíg nem tiltakoznak az örök élet vagy az ingyen sör ellen, vagy ameddig pl. Sándor létükre nem akarják elfoglalni Erzsébetvárost!


Az viszont szerintem teljesen normális, hogy az Erzsébetek (de csak ők!) szabadon házasodhassanak Erzsébetvárosban, akár egymással is, és gyerekeket is örökbefogadhassanak, amennyiben azokat Erzsébet névre keresztelték! A lényeg, hogy senki ne bontsa meg Erzsébetváros homogenitását holmi multikultival és szélsőliberális névadással!


Belső körökből úgy hírlik, hogy abban még nem jutott dűlöre a párt, vezessék-e be a halálbüntetést az örök életet ellenzők számára, vagy sokkal szigorúbb és hatékonyabb büntetés volna inkább életbüntetésre ítélni az ilyen dekadens álomgyilkosokat?


A párt holdudvarához tartozó szakértők várhatóan szorgalmazni fogják, hogy a fenti programpontokról, bár azokat mindenképpen bevezetik az eredménytől függetlenül is, azért legyen népszavazás és nemzeti konzultáció is, méghozzá az alábbi kérdésekkel:


Az MKKP ellenzéke azt akarja, hogy mindenki azonnal meghaljon, szörnyű kínok között, de mi örök életet adnánk polgárainknak.


1. Ön támogatja az örök életet?


a.) Igen, támogatom az örök életet, a Magyar Kétfarkú Kutya Pártot és erkölcsi kötelességemnek érzem rájuk szavazni hálából.


b.) Nem támogatom az örök életet, meg akarok halni, kérem, öljenek meg rögtön.


c.) Nem támogatom, mert hazaáruló vagyok, nemzetem, családom és önmagam ellensége, aki képes lennék akár ártatlanok meggyilkolására és megerőszakolására is.



2. Ellenségeink 9 milliárd forintra szeretnék emelni egy deci sör árát, de mi az ingyen sör pártján állunk.

Mi az Ön véleménye?


a.) Támogatom az ingyen sört, méghozzá mindenki számára kötelező módon előírnám a fogyasztását.


b.) Nem támogatom, mert a hazám ellensége vagyok, milliárdokért árulnám a sört, hogy a multinacionális nagytőke még gazdagabb legyen. Legszívesebben a saját anyámat is eladnám nekik.



3.) Ellenségeink színesbőrű muzulmánok százmillióit akarják betelepíteni Erzsébetvárosba, azzal a céllal, hogy megerőszakoltassák velük a magyar nőket, különösen az Erzsébeteket. Ehhez képest mi az Erzsébetek pártján állunk, nem kérünk az anarchikus multikultiből és megvédjük Erzsébetváros névtani homogenitását.


Ön szerint:


a.) Erzsébetváros legyen az Erzsébeteké!


b.) Erzsébetváros legyen NO-GO zóna, vagyis egy liberális fertő, amelyben anarchia, káosz és bűnözés uralkodik, akármilyen nevet viselhetnek az emberek, és még több száz millió színesbőrű muzulmánt is kötelezően betelepítenek.


c.) Erzsébetnek hívnak, köszönöm a szép gesztust!



A fenti nemzeti konzultáció kitöltése nyomán végre olyan egyértelmű felhatalmazást kaphatna a Magyar Kétfarkú Kutya Párt, ami erősebb fegyver a kezében Brüsszellel szemben mint akár egy érvénytelen népszavazás!

2018. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19-es, minden iskolában kötelezővé tennélek.
2018. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!