Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai rendszerben...

Milyen politikai rendszerben szeretnél élni, hogyha tehetnéd?

Figyelt kérdés
Demokrácia, képviseleti demokrácia, diktatúra, anarchia, monarchia, vagy esetleg valami más?
2018. aug. 16. 16:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Közvetlen demokráciában, ahol gyakran vannak népszavazások.
2018. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
13%
Valami 3-400 éves berendezkedesben, minel otvarabb regibb annal jobb
2018. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
4%
Demokrácia. De olyan demokrácia, ahol a nép maga olyan körülményeket teremt, amit te diktatúrának neveznél. Olyan demokráciában szeretnék élni, ahol az emberek nem dohányoznak, nem alkoholizálnak, nem járnak bulizni, nincs korrupció, nincs iskolai/munkahelyi erőszak, és este 8-kor már mindenki az otthonában van, és nem az utcán csámborog. És mindezt a kormány el is várja. Persze a demokrácia nevében.
2018. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
2%
Csak az a baj, hogy ti liberálisok mindent engedélyeznétek, a füvezéstől kezdve az erőszakon át mindent. És diktatúrának nevezitek az olyan demokráciát, ahol meg vannak nevelve az emberek.
2018. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
18%
Emberarcú diktatúrában.
2018. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ez a demokrácia megfelel, ami van.


Anarchiát akarnék legkevésbe, olyan demokrácia is lehetne, ami monarchikus hagyományokra épül.

2018. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Meg mindig a fu a legnagyobb ellensege az alkoholista parasztoknak
2018. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
85%
Én kipróbálnék most egy jó kis anarchiát.
2018. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
26%
Szakrális királyság. Szent László lovagkirályra szavaztam (volna, ha indult volna)
2018. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, vágod, hogy "szakrális" királyságban egyáltalán senkire sem szavazhattál volna, hanem az öröklés útján aktuálisan uralkodó szakrális király alattvalója lettél volna...


Én képviseleti demokráciában szeretnék élni, de ha mégis a szakrális királyság jönne be, mint nemesi származású ember, szívesen fogadlak jobbágyomnak!

2018. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!