Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/252 anonim ***** válasza:
70%

# 130


most jól kioktattál minket, hogy kit nem rúgunk meg kit nem "éheztetünk".


Akkor kérlek kopogj be a bevándorló barátaidhoz, és nekik is mond már el, hogy itt nem szokás macsétékkel halálra szabdalni random embereket a városban, itt nem szokás emberek közé hajtani és 100 fős áldozatokkal járó terrorcselekményeket végrehajtani. Bár ahogy hallom, különbséget sem tudsz tenni aközött, hogy valaki a határt védve, hazaszeretből kigáncsol egy bűnözőt, és aközött, hogy egy illegális bevándorló megöl EU állampolgárokat. Ez a probléma. Én nem fosztok meg senkit semmitől. De ha tehetném, és hatalmamban állna, az ilyen hozzád hasonlóan vélekedő és káros elveket közvetítő "anarchistákat" biztos, hogy összegyűjteném, mert kártékony amit mondasz. Aki buta hisz neked, és így tovább. Te is csak egy tudatlan vagy, aki elhitte egy másik hülye emberi jogokról tartott kamu előadását. Ha megbántottalak akkor bocsánat, de én így látlak. Süt rólad a tudatlanság. Ha előítéletes lennék azt írnám gonosz ember vagy.

2018. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/252 anonim ***** válasza:
66%
2018. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/252 A kérdező kommentje:

"Magyarországon ezt a cigányok csinálják évszázadok óta."


Ez annyira szánalmas és tipikusan magyar. Másokra mutogatsz miközben magyarok is bűnöznek nem is kicsit. Szerinted a magyarok között nincsenek gyilkosok, erőszaktevők vagy pedofilok ?



"a nő magyar állampolgárként kötelességének érezte az országa, magyarország határának önkéntes védelmét. Míg a többi riporter állt és nézett, végignézte ahogy az arabok bűncselekményt elkövetve betörnek az országba (ez történt, ott a videó) addig ez a nő a testével védte a határt, mindezt úgy, hogy még a rendőr se mert ütni rúgni, mert félt a retorziótól. A nő egy hős, "



Hát ezen jót nevettem :) A riporternő a testével védte Magyarországot : )))))



"EGY MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRT FENYEGETNEK AZ ÉLETE KIOLTÁSÁVAL ÉS NEM VÉDI MEG SENKi?"


Ki fenyegette meg? Ez kamu.



"Nem menekülnek a háború elől. Aki idáig jön az nem menekül, hanem törtet és el akarja foglalni a -szerinte- neki kijáró helyét európában."


A magyar hatóság is befogadott 1200 embert ami úgy derült ki hogy véletlenül elszólta magát az egyik miniszter, aztán Orbán úgy nyilatkozott hogy ők mégis háborús menekültek, szóval a magyar hatóság is elismerte hogy menekültek. Akkor miért éheztetik őket?



"Ilyen vagy te is. Szívből utálod, gyűlölöd, meg merem kockáztatni ölnéd azokat akik meg akarják magukat és a családjukat védeni a tényleges bűnözőktől: a jelenleg illegálisan betelepített araboktól és négerektől."



Akkor megkérdezem újból. Az eddig is itt élő arabok, feketék, az átvonuló százezrek és a befogadott 1200 ember hány magyart gyilkolt vagy erőszakolt meg?



"te tényleg ennyire sötét vagy? Ha te hozzám segítségért jössz, én pedig puszta emberbaráti szeretetből befogadlak, és kaját adok A SAJÁTOMBÓL INGYEN,"


Ezt már megbeszéltük. Aljas szándékból adtak disznót nekik, mert tudták hogy nem eszik meg, így az került a hirekbe hogy a migránsok eldobják a nekik adott ételt. A keletinél is szándékosan tartóztatták fel őket. Az átvonulók nem voltak elég ijesztőek, ezért feltartóztatták őket, éheztették, provokálták és még egy szemetest sem tettek ki nekik.



"Tudod ugyan ezek az emberek nőnek fel hosszú évszázadok óta úgy, hogy ha az asszony megcsal, akkor fültől-fülig vághatod a torkát. Ez náluk olyan természetes, mint neked az, hogy igazad van (nincs)."


Ez is hülyeség. Ugyanolyan hülyeség hogy mind terrorista. Lehet hogy előfordul de nem természetes. Itt is van hogy gyilkossággal végződik egy párkapcsolat.



"kedves kérdező, te olyan sötét vagy mint az éjszakába burkolt három és fél méter földút. VAGY, nagyon okos vagy mert a 13. oldal telik el azzal, hogy trollkodsz a megjátszott butaságoddal, és lásd én is válaszolok az irracionális, barom, öngyilkos, közveszélyes és emberiség ellenes gondolati algoritmizálásodra. Ha komolyan beszélsz, akkor te egy nagyon veszélyes ember vagy."



Azt mondom nem helyes háború elől menekülő emberek éheztetése, kínzása akik menedéket kérnek és ezért szerinted én vagyok embertelen és veszélyes? :) Érdekes értékrended van. Ha azt mondanám helyben agyon kellene lőni őket, jobban tetszene? Mintha valami nácit hallgatnék.

2018. aug. 22. 09:04
 134/252 anonim ***** válasza:
33%

133.


"Azt mondom nem helyes háború elől menekülő emberek éheztetése, kínzása"


De nem háború elől menekül.

2018. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/252 A kérdező kommentje:

Egyikőtök kiirt egy kérdést valószínűleg az én kérdésem hatásra. Az illető úgy állítja be hogy azért éheznek a menekültek mert nem eszik meg a magyar hatóság által nekik adott disznót tartalmazó konzervet, holott a cikk szerint már semmit nem kapnak enni. Szánalmasak vagytok.



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2018. aug. 22. 09:15
 136/252 A kérdező kommentje:

"De nem háború elől menekül."


Tehát szerint gazdasági bevándorlók éheztetése és kínzása helyes? Egyébként a magyar hatóság mint kiderült 1200 embernek megadta a menekültstátuszt, tehát háborús menekültek is vannak közöttük.

2018. aug. 22. 09:19
 137/252 anonim ***** válasza:
31%

135.


Azt magyarázd meg, miért kéne kapnia enni? Bár már most fogadok, hogy senki nem fog éhen ott halni, lesz valami megoldás.


Én már nagyon sokszor léptem át határokat és még sosem kaptam semmit. Nem háborúból jön. Röszke - Isztambul kb. 1100 km. Szír, iraki határ onnan még kb. 1600 - 1700 km. Tehát majd' 3000 km - t jön full békés területen. Neki ott nem jó. Nincs veszélyben, eme út nagy részén muszlim országban van. De nem. Ő Németországba igyekszik, Svédországba, Nyugatra. És ezt segítse elő mindenki! Etesse, itassa, ha lehet "halal" koszton tartsa!


Miért kéne nekünk etetni bárkit?

2018. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/252 A kérdező kommentje:

Azt kérdezed háború elől menekülő embereknek miért kell enni adni? Ha ez számodra érhetetlen akkor nincs miről beszélnünk. Te nem vagy menekült így nincs is okod arra hogy máshol enni kérj. Egyébként gondolom neked sem tetszene ha külföldön akarnál dolgozni és mondjuk a kérelem élbírálásáig egy táborba zárnának ahol nem kapnál enni.


Ja és azt sem engedi a magyar hatóság hogy más adjon ételt a menekülteknek. Ez esetben egy keresztény lelkész szeretett volna segíteni de nem engedték. Világos hogy a menekültek éheztetése a cél.


[link]


Az Emberi Jogok Európai Bírósága egyébként felszólította Magyarországot hogy fejezze be ezt az embertelen bánásmódot. Szerinted is jó hogy a nemzetközi média arról számol be hogy Magyarország éhezteti a menekülteket?

2018. aug. 22. 10:00
 139/252 anonim ***** válasza:
71%

"Azt kérdezed háború elől menekülő embereknek miért kell enni adni?"


Nem menekül háború elől, írom 68. alkalommal.

2018. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/252 A kérdező kommentje:

"Nem menekül háború elől, írom 68. alkalommal."


De háború elől menekül. Ezt a magyar hatóság is elismeri.

2018. aug. 22. 10:08
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!