Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a NATO alltal titkos -nak...

Hajdu Peter kérdése:

Ha a NATO alltal titkos -nak minösitett fegyverrel terrorizalnak valakit tud-e segiteni a magyar hatosag?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan fegyverekre mint sugarzo Radon , es hasonlok amivel akar 1km hato tavolsagbol lezerrel iranyitva fejfajast szedulest , es mas rengeteg dolgot lehet okozni . Persze ezt nem feltetlenul Nato tagallam ugynökei csinaljak csak maga a fegyve letezese titok .
2012. jan. 21. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hatóság nem, de a kórházak pszihiátriai osztájai védettek a nato-val szemben, látogasd meg!
2012. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, annyira titok, hogy te tudsz róla, mi? :P
2012. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18,30 Alltalaban zsido barataim ismeröseim szoktak ezt javasolni , hogy menjek orvoshoz ugyhogy ilyen valaszt mar kaptam ismerösi körben is .


2, Csak azert tudok rola , mert ellenem hasznaljak , de ha mellettem allsz semmit nem erzel viszont ha hirtelen helyet cserelunk akkor mar te is erezned amig at nem celozzak .

2012. jan. 21. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahamm... érdekes... nem vagy véletlenül frontérzékeny?
2012. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20.03 Nem eddig meg semmire nem voltam erzekeny .
2012. jan. 21. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit 2 ember tud, az már nem titok, illetve, csak akkor az, ha a 2 közül az egyik halott.


Szerintem szimplán frontérzékeny vagy, vagy kialvatlan. Zsúfolt a napirended? Hány órát szoktál aludni? Van v.milyen káros szokásod (cigi, pia, drogra gondolok elsősorban)? Stresszes az életed?

2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fenti idezetet nagyon jol tudod , hogy melyik nemzetközi motoros klubbnak a szlogenje . ( titokrol ) , es akkor azt is tudod , hogy kialszom magam 8-9 orat , es nem stresszelek . Meg egyebkent minden oke lenne ha a titkos ugynökök eltunnenek oda ahonnan szarmaznak .
2012. jan. 21. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8, ki mondja, de az biztos, hogy igaz, bármilyen helyzetre is alkalmazod.
2012. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na de várjál már!

Minek akarnának zsír egyszerű, mezei embereket piszkálni ezzel az izével? Hova tennék a fegyvert? Ekkora hatótávolság eléréséhez még mindig nagy méretek kellenek, és mert titkos, ezt el kell v.hová dugni.


Egy átlagpolgárnak lövése nincs nemzetbiztonsági dolgokról, "nincs közel a tűzhöz", hogy értékes infoirmációkat gyűjtsön és kidobja a nyilvánosságnak. Akkor se, ha vezető pozícióban dolgozik (nem az adott miniszterre gondolok, hanem pl. osztályvezetőre) egy minisztériumban, vagy önkormányzatban.

Annyira zártak ezek a "felső körök", hogy aki már abban benne van (mondjuk, miniszterek), az vastagon kussol, mert amúgy nem volna haszna a szövetkezésből. Marad 3 lehetőség:


A) V.ki kiugrott beszélt ilyen katonai holmikról, de azt az illetőt hamar eltennék láb alól


B) Az egész nem más, mint provokáció/szándékos félelemben tartás (nem tudom, olvastad-e Orwelltől az 1984-et)


C) Az illető egy futóbolond

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!