Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért megvetendő, ha szívesen...

Miért megvetendő, ha szívesen veszek ételt egy magyar hajléktalannak, de helyeslem, hogy a migránsok ne kapjanak ingyenkaját?

Figyelt kérdés
Kollégám szerint én egy fasiszta sz*r vagyok, aki nem törődik az emberi jogokkal. Hát eléggé képenröhögtem.
2018. aug. 17. 22:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Szar van az agyad helyen
2018. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mert rasszista, fasiszta, náci dolog. Az idegen szép.
2018. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kosz mindenkinek, aki nem agyament libsi valaszt irt be. A migrinek meg jarjon a szalamis zsemle, ha nem tetszik, ehezzen.
2018. aug. 18. 09:08
 14/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szalámis zsemlét. Sőt, a zsíros deszkát is.
2018. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szalámis zsemle? Ne viccelj... Neki itt addig semmi nem jár, míg bármiféle irat nélkül próbál bejutni, illegálisan az ország területére. Értem én, hogy empátia meg szolidaritás, de ezekről majd beszélgessünk akkor, ha itthon csak olyanok lesznek hajléktalanok, akik ezt maguknak vívták ki (elisszák az életüket is, dolgozni nem akarnak, stb...).
2018. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szoval mindenki dogoljon ehen meg akkor is ha tenyleg menekult. Remelem a magyarokkal is igy fognak banni a 3. Vh-ban. Csak dontsetek el hogy melyik iranyba menekultok, a hanyatlo migranferto nyugatra vagy a keleti "barataitokhoz"
2018. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16.


De honnan menekül? Magyarország egyetlen szomszédjában van háború. Ukrajnában. Mi közünk Irakhoz, Szíriához stb.?

2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os, neked annyi eszed van mint egy darab fának. Mi, ha esetlegesen menekülnénk, nem iratok nélkül, több biztonságos országon át tennénk, hátrahagyva a nőket és a gyerekeket. Az itteni életerős férfiak biztosan harcolnának, nem indulnának útnak a szociális háló miatt. Ezek nem menekültek, ezek gazdasági migránsok, akik a szociális hálón akarnak élősködni, munka és hozzáadott társadalmi érték nélkül, a saját szabályaik szerint.
2018. aug. 18. 10:55
 19/24 anonim ***** válasza:
41%
Es az egymillio magyar gazdasagi migrans a nyugaton? Ja hogy azok keresztenyek. Szerintem se kell beengedni egyet se, a vallas manianal jobban semmit se utalok, ezek semmit se tisztelnek, allatkent tartjak a noket stb. Dogoljenek meg ott ahol vannak. De az hogy 8 eve folyamatosan ezek miatt van hatalmon az otvar fidesz ez mar felhaborito.
2018. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A magyarok dolgozni mennek nyugatra, sokszor azt a kulimunkát csinálják, amit az ott élő őshonos népek nem hajlandóak. Iratokat visznek, fizetnek az ételért, a lakhatásért, mindenért. Ezek a retkek meg ingyen kapnak mindent, mert szegény szegény háborús menekültkék. A magyarok betartják az ottani törvényeket, nem úgy mint ezek a sáskák, akik shariát akarnak bevezetni és állatnak tekintik a nőket. Nem kell itt játszanod a buta libsi eszedet.
2018. aug. 18. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!