Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg egyre több migránst...

Tényleg egyre több migránst látni a magyar utcákon?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy bizonyos városokban egyre gyakrabban előfordulnak. Na most, ha valóban igazat mond a kormány, hogy nem engedik be őket, akkor miért vannak egyre többen? Én Szegeden egy egyre sűrűbben látok arabokat és négereket is. Akkor most hogy van ez?

2018. máj. 8. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Erre a kérdésre nagyon gyorsan választ kapnál, ha kinyitnád a szemed és megállapítanád magad. Szeged meg egyetemi város, nem füvezni jönnek ide (vagyis de, de nem segélyből).
2018. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%

Nah már most aki ittvan valszeg felmutatta az útlevelét és bejött.

Akit nem engedbe az az aki eldobja az iratait.

2018. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Bejön valami turista nézelődni biztos hogy ráhívom a teket. Ezek itt ne nézelődjenek sőt ne is létezzenek mert még a látványuk is irritáló!
2018. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Hogy állapítod meg valakiről ránézésre, hogy migráns?
2018. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

'biztos hogy ráhívom a teket.'


Képzelem, ahogy képedbe röhögnek a TEK-esek... :D

2018. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg.


"Na most, ha valóban igazat mond a kormány, hogy nem engedik be őket, akkor miért vannak egyre többen?"


Nem is értem, hogy feltételezhetsz olyasmit, hogy igazat mondana?!


A Fidesz támogatja az illedelmesen bekopogtató migránsok felső határ nélküli befogadását. Szóval jobb ha hozzászoksz a látványukhoz.

2018. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Tegnap láttam egy kunt. Messziről kiszúrtam, mert úgy nézett ki, mint Csukás István. Azannyakeservit, idejöttek a nyakunkra. Hívtam is a TEK - et, jöttek is. Le is birkózták - balra el.


Nekik lehetett, ugye? Meg a jászok. Meg a svábok, tótok, azok jók, mi? Bezzeg arabok, afrikaiak, az már nem köll a magyarnak! Pedig abban van a lóvé! Megmondta a Merkel is.


Hiába dorgál minket az EU, Orbán - jut eszembe, az is cigány - eltűri itt a kunokat, de az afgán, szír, az nem kell neki. Ezek a kunok még kumiszt isznak ma is!

2018. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Lazy Lover ***** válasza:
53%

igen egyre több hisz orbi teljesíti a soros tervet


https://www.youtube.com/watch?v=s3xzVfyGLn4

2018. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Már a migránsválság előtt is lehett látni migránst néha, ha nagyobb városokban bóklászott az ember, mondjuk pont Szegeden.
2018. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
8: Hát barátom, ha valaki pl.: Ukrajnából Magyarországra költözik az migráns és ugyanolyan hófehér a bőre, mint neked. Míg vannak akik már itt születtek mégis meglehetősen sötét a bőrük, mert pl az egy szülőjük vagy nagyszülőjük afrikai migráns volt. Akkor most?
2018. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!