Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy tanultam nagyszülőktől,...

Úgy tanultam nagyszülőktől, hogy a munka az nem szégyen és becsületesen nem csalni nem hazudni kell élnem. A rendszer váltás óta merjem én is ezt tanítani az unokáimnak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen. Egy magyar ember mindenkor becsülettel él és cselekszik.
2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne! Ha erre tanítod őket, ők is tisztességesek lesznek, a tisztességes embereket pedig Magyarországon utálják, megvetik, kiközösítik. Akkor lenne értelme tisztességes gyereket nevelni, hogyha bevállalod, hogy ki fogják közösíteni őket, és nem lesznek sikeresek. Más lenne a helyzet, ha sokan nevelnék tiszteletre a gyermekük, mert akkor sokkal kisebb eséllyel közösítenék ki őket, sokkal kisebb eséllyel élnének vissza mások a tiszteletükkel.
2018. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora fideszes vagy
2018. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
#1 a magyar ember? na ne röhögtess! bárhová ha mész a világon arra nyugodtan számíthatsz hogy a magyar át fog vágni
2018. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amint lesz Magyarországon rendszerváltás.
2018. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Abban az egyben biztos lehetsz, hogy a magyar ember sohasem vág át, vagy hagy cserben.
2018. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
#6: Azert azt hiszem, te valamilyen parhuzamos univerzumban élsz...
2018. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*7

Csupán azt nem értem, akkor miért nem pattan vissza abba az alterverzumba? Sokkal jobban járnánk.

2018. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam. Én megpróbálom az egészséges becsvágyra nevelni majd őket, hogy kellőképp eltökéltek és ambíciózusak legyenek céljaik eléréséhez, de mindezt úgy, hogy az emberi értékeket megőrizzék mint a szavak súlya és a becsület. Annyi pénzt kell szerezni, akkora hatalmas amekkorát csak tudsz, mert ha nem lesz mihez nyúlnod az elkövetkezendő időkben (lásd európa elárasztása, nem lesz lassan egy olyan hely ahol ne kéne attól tartanod, hogy megdug egy migráns) stb, akkor nagyon elveszett leszel és kiszolgáltatott a többi gazdagnak.
2018. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!