Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családom kormánypárti a...

A családom kormánypárti a barátaim meg ellenzékiek, hogyan alkalmazkodjak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Egyik ezt a másik azt mondja én meg nem tudom eldönteni melyiknek is van igaza. Mindig próbálom kerülni a témát de nem tart sokáig.

2018. aug. 19. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nézz szét ebben a pusztuló, hanyatló országban, és rögtön rájössz, hogy kinek van igaza.
2018. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Ne csatlakozz a témához.
2018. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pusztulás alatt? itt Fejér megyében én inkább fejlődést tapasztaltam.
2018. aug. 19. 14:42
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Én is fejlődést tapasztalok Békésben.
2018. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindig hagyd rá a fanatikusra, hogy legyen neki igaza, és ne érdekeljen az egész annyira, ha tényleg nem érdekel. Válts témát.
2018. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Jó, jó, épül néhány stadion meg kisvasút, de igazából ennyi, ez a fejlődés. Ezeken kívül más beruházás nincs.
2018. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez a kormány olyan jó mint ahogy a kormány és a kormánypártiak állítják akkor miért hagyják el ezrek az országot egy jobb élet reményében? miért halnak meg emberek a kritikán aluli orvosi ellátás miatt? Miért olyan silány a magyar oktatás?miért kell orvérzésig dolgozni egy átlagos fizetésért? stb stb.
2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

hagyd rájuk

egyik füleden be masikon ki

vagy bologass

ha meg szórakozni akarsz add alájuk a lovat

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

7-eske:



Ha ez a kőrmány olyan rossz, akkor miért mennek el sokkal kevesebben Magyarországról, mint más közép-európai országokból? (Románia, Horvátország, Lengyelország, Baltikum) Miért csökken a kivándorlás, és nő a visszavándorlás?


Miért tudtak olyan drasztikusan csökkeni a várólisták? Miért van egyre több egészségügyi beruházás? Miért emelkednek ilyen erősen a bérek az egészségügyben?


Miért keresik a magyar diplomásokat külföldön is, ha állítólag olyan pocsék az oktatás?


Miért kapunk egyre többet ugyanazért a munkáért, miért nő ilyen erőteljesen mind a minimálbér, mind az átlagbér?

2018. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%

"Ha ez a kormány olyan jó mint ahogy a kormány és a kormánypártiak állítják akkor miért hagyják el ezrek az országot egy jobb élet reményében?"


Mert imádják nyalni a germán segjukat.

2018. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!