Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te melyik pártra szavaznál,...

Te melyik pártra szavaznál, ha most lennének az országgyűlési választások?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 15:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%

Van egy rakás közvéleménykutató cég, kb. havonta készítenek ilyen irányú felméréseket. Attól, hogy te nem szeretnéd elfogadni az ő eredményüket, és megkérdezed itt, és teszem azt a válaszok alapján a DK nyerne kétharmaddal, nem az a realitás. Áprilisban is úgy gondoltátok, facebook-csoportos meg nyugatifényes eredmények lesznek, aztán jött a pofáraesés.

Itt egy viszonylag friss pl.: [link]

2018. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
14%
Rájuk, mert szeretném ha Magyarország olyan lenne mint Svédország: [link]
2018. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Eddig LMP-s voltam, de nagyot csalódtam bennük. Úgyhogy jöhet a Momentum.
2018. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%

14.


Felcseréled az okot és az okozatot. Svédország gazdag, ezért sok bevándorló megy oda. De nem azért lett gazdag, mert sok bevándorló ment oda.

2018. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%
Gőzöm sincs. Még az is lehet, hogy most először, nem szavaznék.
2018. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

15.

"Ki az anyádat érdekli?"

Akár még őt is, meg bárkit, akit a valós támogatottságot megközelítő felmérések érdekelnek. Engem egyáltalán nem zavar, ha te abban az illúzióban éled le a hátralevő életedet, amiket az itt és hasonló oldalakon összehordott baromságok alapján képzelsz.

2018. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 SubriJózsi ***** válasza:
58%
#17 a kutatócsoportok a megrendelő elvárásainak megfelelő eredményeket publikálják. Ez köztudott. Milyen kutatás az olyan, mikor elmondják hogy 1000 ember megkérdezésével készült? Nem fogják elmondani neked, hogy az 1000 embert 600 000 emberből tudták szóra bírni, és kitudja ezekből is hány hazudott csak hogy szabaduljanak már a kérdésektől ... Ennyit a kutatásokról.
2018. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%

Subri Józsi


Nem túl jó eredmény az egy közvéleménykutatótól, ha az általa publikált eredmények köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Nem is szokott lényeges különbség lenni, álljanak is bármelyik oldalin, legyen bárki a megbízójuk. Így volt ez áprilisban is, csak voltak, akik mást akartak hinni. Az ezerfős mintavétellel pedig semmi gond, ha igyekeznek úgy összeállítani, hogy a társadalom minden szegmense arányainak megfelelően válaszolhasson. Na, pl. ez itt nem teljesül.

2018. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 SubriJózsi ***** válasza:
79%

Túrórudi :) Én szeretlek, de mert a "pirospöttyös" az igazi !

Nem állítom hogy ez ami itt megy, ez mérvadó, vagy hiteles lenne. Én csak a közvélemény kutatás hátulütőit világítottam meg. Annak hisz mindenki akinek akar. Amúgy én Jobbikra szavaztam, és most is arra szavaznék (bár választások után nem figyelem már a híreket, és úgy tudom szétesett kissé).

2018. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
#9: Azt vágod hogy áprilisban határon túliakkal, buszoztatott ukránokkal, láncszavaztatott cigányokkal és közmunkásokkal és a többi csalással együtt is csak a választáson résztvettek 49%-a szavazott a Fideszre? Az már az aránytalan rendszer érdeme, hogy 2/3-uk van. Ne hidd azt hogy mindenki olyan narancszombi mint te.
2018. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!