Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János mint dohányzásügyi...

Lázár János mint dohányzásügyi miniszterelnöki biztos?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Illetve hol tudok jelentkezni én is dohányzásügyi miniszterelnöki biztosnak csak én a dohányzók védelmében?:D

2018. aug. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ők is védik a dohányzást. Gondolod, lemondanának a nagy jövedéki adóról??
2018. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a kormányzatban nem fogsz ilyen pozíciót megszerezni, mert a nemdohányzók védelmében tesznek lépéseket és nem a dohányosok érdekében.
2018. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Már megint fikázzátok?

Eddig miniszterelnöknek akartátok!:D:D:D

2018. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyik fontos megbizatás a másik után! Lázár most biztos örül. Kitaláltak neki egy biztosságot, amitől fontosnak érezheti magát.
2018. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez a Rogán Tóni ötlete volt. A szemétszedésügyi miniszterelnöki biztos ötletét Orbán még visszadobta, de dohányzásügyi ellen már nem tudott mit tenni. Végül is tenni kell az egészségügyért. Én mondjuk típzparancsolatügyi miniszterelnöki biztosnak neveztem volna ki.
2018. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Mivel mindenki ukrán cigit szív, így minek?

Egyébként aki iszik és cigizik kitüntetés kéne nekik adni, mert ők magyarország megmentői az irdatlan jövedéki adó végett.

A többi söpredék meg nyűglőjön otthon.

2018. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Miért, mi van abban? Holnaptól pedig Rasit szardobálásügyi miniszterelnöki biztosnak fogják kinevezni...
2018. aug. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem indokolt. És Lázár János tökéletesen fogja végezni feladatait.
2018. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!