Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc gyereke...

Ha Gyurcsány Ferenc gyereke dobta volna el a kakis pelenkát mint Orbán Ráhel, akkor most a fideszesek 4 évig ezen csamcsognának?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 20:42
1 2 3
 11/27 tgt ***** válasza:
0%
És ez felmenti Ráhelt?
2018. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tgt ***** válasza:
0%
Egy jó gyurcsányozás a válasz mindenre?
2018. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Látszik, hogy nagy emberek gyermekei néha elvetik a súlykot, azt hiszik, hogy mindent lehet, ez nem pártfüggő. Bár azért nálam a lopás sokkal-sokkal súlyosabb dolog, mint letenni az út mellé egy szemetet a többi mellé, mert nincs ott üres kuka. Ilyet már én is csináltam, na bumm, de lopni eszembe se jutott.
2018. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

"Ilyet már én is csináltam, na bumm, de lopni eszembe se jutott."


Mondjuk te nem a miniszterelnök lánya vagy. Senkit nem izgat ha te hagyod ott a szaros pelenkát. Mondjuk bunkó tirpák dolog de nem hírértékű.

Ha egy miniszterelnök gyereke vagy és az arcod ismeri majd 10 millió ember akkor azért meg kéne próbálni viselkedni.


Legalább is ha én ilyen helyzetben lennék törekednek rá, hogy ne csináljak hülyeséget mert kicseszek apámmal és persze magammal is.


Mondjuk ez itt ugye nem történik meg mert gyakorlatilag bármit tehetnek akkor is maradnak hatalmon.

2018. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egy jó gyurcsányozás a válasz mindenre?"


Már megbocsáss,de a kérdező kérdezte azt, mi lenne, ha Gyurcsány gyereke dobta volna el a szaros pelenkát. A válasz meg az, hogy Gyurcsány gyereke nem szemetelt, hanem boltból lopott ezt-azt. És nem ezért került Gyurcsány a politika szemétdombjára.

2018. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk én biztos nem az alapján szavazok pártra, hogy melyik prominensének melyik gyerekéről milyen paparazzi fotó készül.
2018. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 tgt ***** válasza:
16%

Ráhel nem csak a miniszterelnök lánya. Nyakig benne van a Fidesz ügyeiben a férjével együtt.

[link]

2018. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez egy elég szánalmas indexes propagandacikk a nagy semmiről.
2018. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 tgt ***** válasza:
24%
Gyurcsány fia egy 17 éves gyerek volt 2006-ban, és 500 forintért lopott csokit a boltból, amit a szülei kifizettek. Késöbb nem lett része a politikai életnek, segédműtősként dolgozott egy kórházban.
2018. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

#19

Mindkettő a miniszterelnök gyereke.

Egyik lopott. a másik szemetelt, de te a szemetelőt ítéled el, a lopást magyarázgatnád.

"Ki lett fizetve!" Hát persze, mert lebukott!

Tipikus libsi kettős mérce, de ezt már megszoktuk.

Ne állíts már ki magadról elvakultságodban ilyen szegényes erkölcsi bizonyítványt!

2018. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!