Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborodtak fel annyira...

Miért háborodtak fel annyira az emberek azon amikor vagy 10 éve állítólag azt mondta egy pap, hogy aki nem a Fideszre szavaz az elkárhozik?

Figyelt kérdés

Mai napig nem tudom, hogy igaz-e a hír, de remélem igaz és le a kalappal a pap előtt, mert teljes mértékben egyetértek vele!


Egy keresztény mégis mi másra szavazzon? Az istentelen baloldalra, vagy a pogányságot és iszlámot imádó Jobbikra?


Hogy gondolhatja egyetlen keresztény is, hogy pogányok és hitetlenek támogatásával a Mennyországhoz kerül közelebb, nempedig a Pokolhoz?


Ez az egész "állam és egyház szétválasztása" meg "a vallás magánügy" duma pedig egy nagy büdös humbug! Aki elkereszténykedik azzal, hogy vasárnaponként beül a templomba, meg otthon elmormolja a rózsafüzért, de a való életben és a politikában nem a keresztény elvek vezetik, az valóban keresztény?


Vajon Isten, a világ ura mit szól az ilyen emberekhez, akik csak a templomban keresztények, az élet többi esemenyén meg Isten törvényei ellenes politikai és közéleti intézkedéseket támogatnak?



2018. aug. 29. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Így van, ezt én se értem!Te egy igazi fideszes vagy barátom.Dr.Orbán Viktor úr politikája mellett, egy igazi fideszes ne csak félgőzzel álljon kia
2018. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

A hír igaz, a felháborodás jogos, de ezt csak kizárólag az képes megérteni, aki nem megvezetett. Mert akit agymostak, az bármire azt mondja nagyszerű, ha ezt akarják tőle. Nem érti azt sem, hogy lehet hogy mások látják, mennyire meg van vezetve, és ő miért nem látja ugyanezt.

Te csak hidd nyugodtan, amit hiszel, ebben - remélem - senki nem fog zavarni. A világ meg halad.

2018. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Másra, de ne a Fideszre!Gondolj Az egészségügyi valamire, mert nem tudom őt senkinek nevezni. Kaizler....
2018. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fizikakedvelő ***** válasza:
90%
Jobboldalinak és konzervatívnak tartom magam. Ennek ellenére úgy gondolom,hogy egy fanatikus állat vagy kérdező.
2018. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
5%
Sok az ilyen ember ebben az országban és ezért tartunk itt :D
2018. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Fizikakedvelő

Pedig jobb lesz, ha megszokod, mert lassan már nem lesz elég csak félig-meddig rajongani a Pártért. :D

2018. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ilyen büdös nagy trollkodás ritkán van itt :D


Amúgy meg:


"Ez az egész "állam és egyház szétválasztása" meg "a vallás magánügy" duma pedig egy nagy büdös humbug!"


Pontosan ez az egyetlen dolog, ami miatt az iszlámot jogosan kritizálják. A kereszténység tudott úgy civilizálódni, hogy az állam és az egyház különvált, sajnos ez az iszlámmal (még) nem történt meg.

2018. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem ilyen büdös nagy trollkodás ritkán van itt :D"


Már te sem hiszed el, mi? :D

[link]

2018. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
4-es! a kérdező agent provocateur - a ravaszabb fajtából
2018. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem az a baj hogy a ballib oldal ezen felháborodik, mert simán fel lehet egy pap ne politizáljon. A baj azzal van hogy a muszlimok hasonló kijelentései teljesen hidegen hagyják őket. Van egy elég durva kettős mérce.
2018. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!