Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem volt gyanús az...

Csak nekem volt gyanús az idei választás? Hogy lehet az, hogy 19:30-kor többen mentek el szavazni, mint 20:00-kor? Meg eleve olyan misztikus az egész. Tömegek álltak, hogy szavazhassanak, amikor a média azt mondta, hogy a fidesz az abszolút esélyes.

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 16:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És a rendőrséget a választások esélyén miért vezényelték a választási iroda elé tömegével?
2018. aug. 30. 16:05
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Igen tömegek álltak. Ezek szerint azért hogy behúzhassák a fideszre.
2018. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Pufajkás, nekem ez kicsit ellentmondásos, de mind1.
2018. aug. 30. 16:09
 4/31 anonim ***** válasza:
50%

Minden előrejelzés szerint a Fidesz volt esélyes. De a baloldali média annyira uszított, hogy nagyon sokan féltek egy szivárvány koalíciótól.


És nagyon sok ember ugyan nem szereti a Fideszt, talán utálja is, de egy ilyen katasztrófa - összefogástól tartott és elment szavazni a Fideszre. Ennyi, semmi atomfizika.

2018. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hakapeszi, de bérkommentelő vagy, veled nem foglalkozom.Az egész rovat tudja, hogy fideszes bérkommentelő vagy.Ezt nem nagy tudomány kiszúrni.
2018. aug. 30. 16:15
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
8 éven keresztül Orbánék minden lehetséges módon próbálták bebetonozni a hatalmukat, szerinted akkor majd pont megkockáztatják, hogy esetleg egy választáson elbukjanak? Ugyan már. Természetes, hogy csaltak. Az ellenzék nagy része a rendszer része, ők nyilván nem fognak nagyon kötekedni. Örülnek, hogy bent vannak a parlamentben még négy évig, jön az állami támogatás és jól elvannak. A leggyanúsabb pont az, hogy a MSZP és a DK is éppenhogy átugrották a küszöböt, nehogy véletlen elinduljon egy tisztulás az ellenzéknél.
2018. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy a sötétséget sem ami belőled árad ezzel a megállapítással. Hiszen amint szembesülsz azzal, hogy valakinek más a véleménye, ráadásul megmutatja mennyire hibás is a tied, azzal terelsz, hogy bérkommentelő és te tudod róla.

Higgyed csak nyugodtan. Majd legközelebb megint nem fogod érteni, hogy miért is nem azok nyertek akik neked tetszenek, miközben pedig olyan egyszerű ahogyan hakapesziM már le is írta.

És igen, tudom, szerinted én is bérkommentelő vagyok és az én véleményem sem számít.

2018. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Elég sokan vannak akik 12 órás műszakot húznak ami általában 18:00-kor végződik. Szóval végez munkahelyén először hazamegy aztán elmegy szavazni, szerintem egészen logikus nem gondolod?
2018. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%
Elmondta aznap az ATV-n a választási iroda vezetője, hogy levonták a záráskor azokat a szavazatokat, akik átjelentkeztek, mert az eredeti regisztrált helyen számítják bele
2018. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
"Az egész rovat tudja" Mi van? Te vagy az "egész rovat" ? Szerencsétlen kérdező.
2018. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!