Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kormány újabb agymenése...

Ez a kormány újabb agymenése a "nemzeti füzet" legyártása, amit INGYEN osztogatnaka gyerekek között?

Figyelt kérdés
[link]

#FIDESZ #Nemzeti füzet
2018. szept. 1. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem rossz gondolat.

Ha nem tetszik, nem fogadja el vagy nem használja az illető.

2018. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tetszik :)
2018. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%
A 18. Kerület akciója nem a kormányé. De ha azé is lenne akkor mi van?
2018. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem tán a "szarossgatya dobáló lejányka" tör
2018. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
térténetét dolgozza fel?
2018. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Lehet menni! Ahogy Gyurcsány apád mondta kérdező.
2018. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon kevés embert érdekel a propaganda.

És nagyon sokba kerül.


A Nemzet nem fog feléledni, amíg olyanok papolnak róla, akik miatt gyerekeket lakoltatnak ki a rendőrök.

2018. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Minden ország a saját történelmét filmesíti meg, azt nyomják Szulejmán stb. Valamivel mi is neveljük magyarságra a csemetéinket.
2018. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Magyarságra? Mit jelent ez a szó? Magyarnak lenni = fideszes? Magyarnak lenni = tud magyarul? Magyarnak lenni = itt született?


Egy füzetből fogja megtanulni a gyerek, mit jelent magyarnak lenni? Vagy éppen abból, hogy milyen a közhangulat? Abból, hogy a vezetőink miként viselkednek - hiszen ők képviselnek minket. És ők mit csinálnak - gyűlölködnek, irdatlan pénzt szereznek (nem egészen azonos módon, mint ahogy egy becsületes ember tudná megszerezni ezeket a pénzeket). Akkor, ha én is úgy csinálok, ahogy azt a politikusainktól látom: gyűlölködök, önző vagyok, csak azért sem hallgatom meg a másikat és mindig a hibát keresem a másikban, amikor konszenzusra kéne jutnunk, akkor én igazi magyar vagyok?


Számomra ezért ellentmondásos a propaganda, amit most terjesztenek. Mert ez a plebsz irányításáról és megosztásáról szól és nem példamutatásról.

2018. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

ma 18:20


Na végre egy számomra hasznos és ÉRTELMES választ kaptam!

Köszi!

2018. szept. 1. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!