Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ilyen nagy probléma a...

Tényleg ilyen nagy probléma a migráció?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve, hogy Európában egyre magasabb a várható élettartam, szükségünk van munkaerőre.

Szerintem a migrációból előnyt is lehetne kovácsolni, csak el kellene érni hogy dolgozzanak.

Segélyt egyáltalán nem kellene adni, (max 5 év után) kellene biztosítani egy közös helyiséget ahol kapnak kaját, tudnak tisztálkodni, ha ezen felül pénzt, más lakást szeretnének akkor dolgozniuk kellene.


2018. szept. 3. 23:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Minap olvastam biztonsági rendszer szerelőt keresnek (kamerák, beléptetők, stb), nettó 400E heti 4 nap."


Nekem a vállalkozó haverom nem keres ennyit!

2018. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Nekem a vállalkozó haverom nem keres ennyit!"


Akkor az valamit rosszul csinál, vagy olyan térségben él, ahol nincs annyi igény a munkájára.

2018. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Minap olvastam biztonsági rendszer szerelőt keresnek (kamerák, beléptetők, stb), nettó 400E heti 4 nap."


Hát, hogyne, és otthon végezhető munka is rengeteg van garantált 500 ezer keresettel....

Minek olvasol ilyen hülyeségeket?! Itt nincs munka, csak ha ingyen, vagy szinte ingyen elvállalod.

2018. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22

nem csinál semmit rosszul, ennyit fizet a piac!


Te mivel foglalkozol?

2018. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

IT-s vagyok.


itt a link, mindenki döntse el, hogy igaz-e vagy nem, esetleg ellenőrizze le.

[link]

2018. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egyébként meg sok ismerősöm van aki kőműves, vill.szer., fűtés.sz., stb van köztük vállalkozó és sok alkalmazott is, de mind jól keres, N280 alatt egyik se, + cafeteriák némelynél.
2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ilyen gender szakos agyondiplomázott semmit tudók, akik dolgozni se szeretnek, persze érteni se semmihez, azok mehetnek a szalagra 150-rt.
2018. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Feleslegesen hergelitek magatokat és egymást.

A tények makacsak és nem kellene velük sem egyik sem másik oldalról feleslegesen vitázni.

Tény, hogy vannak jól fizető állások IS, tény, hogy van ahol nem találnak magas fizetéssel sem alkalmazottat, mert máshol talál magának még több fizetéssel helyet.

De ettől még az is tény marad, hogy rengeteg ember nagyon sok munkával, fontos munkával is csak keveset tud keresni. Nem azért mert tanulatlan vagy élhetetlen, hanem mert csak ez van és semmi más.

Nem kellene lenézni senkit a munkája vagy fizetése miatt, az a lényeg, hogy legyen munkája és azt végezze el. A szerencsések meg szeretik is amit csinálnak.

Sok pénzben lehetne fogadni, hogy többen szeretik amit csinálnak és érzik jobban magukat munka közben azok közül akik kevesebbet keresnek, mint azok között akik olyan nagyra vannak a maguk magas fizetésével.

És nem, én nem keresek sem keveset, sem sokat.

2018. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!