Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról a javaslat...

Mit gondoltok arról a javaslatról hogy legalizáljuk az összes drogot?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 22:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Ellenzem.
2018. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
9%
Legalizáljunk mindent \o/
2018. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1


Miért?

2018. szept. 5. 23:06
 4/31 anonim ***** válasza:
31%

Támogatom. Én azt látom követendőnek és célravezetőnek, amit pl. a közelmúltban Norvégia is csinált.

[link]

"...vagyis a büntetésről áthelyezik a hangsúlyt a kezelés fontosságára." Ez az egésznek ugye a lényege.

[link] Ez pedig még egy régebbi cikk, de ajánlani tudom mindenkinek. Jól leírja.

2018. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Helyes, el is kezdem irni a koncessziót a nemzeti heroinboltomra.
2018. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
Az nem jó ötlet. A kereskedés még mindig illegális. Ahogyan lennie is kell.
2018. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Legalizálják azokat, amiket elég rágni pl. És tiltsák be azokat, amik miatt füstöt kell szívni, pl. cigi, vagy tűvel szúrni.
2018. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Naponta találkozok betépett hülyékkel már így is elegem van belőlük, ha meg legalizálnák még jobban elterjedne az ilyesmi na akkor menekülnék az országból még aznap
2018. szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

#8 Ez az eddigi tapasztalatok szerint pont fordítva van. Kaliforniában jelent meg nemrég egy felmérés, hogy miután legalizálták a füvet, csökkent a népszerűsége. Ezt szakemberek azzal magyarázzák, hogy ami nem tiltott, az sok ember számára már nem is izgalmas. Ebben végülis van ráció.

#9 Nem vagyok liberális.

2018. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

#10 ???😃 Miért mondanám azt, hogy az vagyok, ha egyszerűen nem vagyok az?

Másrészt pedig ennyi a te érved? Én próbálok itt kicsit értelmesen vitázni, alátámasztani amit mondok, és minden amit erre tudsz reagálni, az ennyi, hogy liberális!!4!4!!:( Ilyen lenyűgöző érvelési technikával és kritikai érzékkel inkább hagyjuk.

2018. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!