Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizáljuk a marihuánát?

Legalizáljuk a marihuánát?

Figyelt kérdés
Kaliforniában múlt héten leszavazták. Ugyan nem sokkal, a nem-ek aránya csupán 56% volt. Persze tudom, hogy aki nem jártas a témában, az csak a nemzetközi sajtó és az orvostudomány által elfogadott álláspontot ismeri, miszerint:"A FŰ ROSSZ!", holott ez nem igaz, rengeteg jótékony hatása van, legfrissebb kutatások szerint a mellrák is megelőzhető vele stb, akit tényleg érdekel utána jár ezeknek. Valszeg már leszűrte mindenki, hogy én igennel szavaznék. Na de ti? Vélemények, ellenvélemények, javaslatok az üggyel kapcsolatban?
2010. nov. 11. 23:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nem támogatom újabb drogok legalizálását, elég gond van az eddigiekkel is. Lásd pl alkohol.
2010. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Akinek kell, úgyis beszerzi, akinek nem kell, az legálisan se fogja.
2010. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy az egészségügyben alkalmaznak legálisan úgynevezett drogokat, ott nem tilos, de csak azért, mert ők képesek a megfelelő mértéket használni és nem lőnek túl a célon. Nyilván ezt nem híresztelik, mert gond lenne belőle, ha ez kitudódna, rászállna a média, holott ez nyílt titok, de szokás szerint kiforgatnák a valóságot.
2010. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
"legfrissebb kutatások szerint a mellrák is megelőzhető vele" ez ökörség! A marihuána (cakúgy, mint a legtöbb dolog, amit elszívsz) rákot okoz! Na ezek után ne próbálja senki bemesélni nekem, hogy megelőzhető vele a mellrák! Ne itt terjeszd a hülyeséged!
2010. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A mellrák-megelőző dologban én sem vagyok biztos, abban viszont igen, hogy amiket az emberek hallanak a médiából a fűvel kapcsolatban, az általában hazugság. Például legutóbb kitalálták (tudósok), hogy a marihuanát szívó sofőr 12-szer veszélyesebb, mint az alkoholt fogyasztó. Kérdem én, az ilyeneket hogy tesztelik le? Beültettek egy befüvezett egyént egy kocsiba, és ő 12-szer több műanyag táblát döntött le, mint az ittas alany? Vicc :D Ja, és persze ehhez a korszakalkotó felfedezéshez senki se adta a nevét, forrásnak egy kutatóintézet van megadva, semmi konkrét név...mi ez, ha nem propaganda?
2010. nov. 12. 00:24
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
akkor a te hülyeséged is propaganda!
2010. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán miért kéne propagálni a devianciát? (amit a többségi társadalom devianciaként fog fel, az sajnos az marad)
2010. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De most igazából nem a fű hatásairól lenne itten szó, inkább arról, hogy mennyi jövedéki adóhoz és egyéb bevételhez jutna így az állam. Nem mellesleg Schwarzenegger is a költségvetés bővítése miatt akarta megszavaztatni.

Félreértés ne essék. Nem azt mondom, hogy mindenki szabadon termeszthet, árulhat füvet az országban, hanem egy Hollandiában jól bevált módszert kéne meghonosítani, eleget téve az országban túlsúlyban lévő konzervatívok igényeinek, fenntartásainak is.

2010. nov. 12. 00:30
 9/34 anonim ***** válasza:
55%
beszélsz itt össze-vissza! -.-
2010. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%
Purgerius, a konzervativizmustól még sose lett előrébb a világ.
2010. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!