Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon vannak olyan...

Magyarországon vannak olyan vállalkozók, akiknek az ég világon semmi közük nincs a politikához és semmilyen politikushoz, mégis megkeresnek havi 10-15 millió forintot?

Figyelt kérdés
Mindemellett persze úgy, hogy a vállalkozásuk teljesen legális tevékenységgel foglalkozik, és minden törvényes amit csinálnak. És a 10-15 millió forint az a tiszta haszon.
2018. szept. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Legjobb példa talán Gattyán Balázs.
2018. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán az 5%.....


Eddig nem nagyon láttam olyan embert, aki milliomosnak mondhatja magát aki teljesen tisztán szerezte a vagyonát vagy életében nem feketézett volna

2018. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
1, Gattyán György...
2018. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Rengeteg ilyen van.
2018. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki vállalkozó azért keres bármennyit is, mert köze van a politikához, azt úgy hívják lopás.


Egy ismerősöm volt fűnyírós közmunkás az önkormányzatnál és járt munkaidőben a hivatal gépével nyírni magánházakhoz. Erre ő azt mondta maszekolunk és mindig büszke volt mennyit keresett, mert hát ő ugye megdolgozott érte. Én meg aztán egyszer felvilágosítottam, hogy ez nem maszekolás. Majd ha megveszel magadnak egy gépet, megveszed az üzemanyagot, azt már mondani sem merem, hogy adót fizetsz magad után, az lesz maszekolás, ez így szimplán csak lopás.

2018. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek ilyet, neki szoftverfejlesztő vállalkozása van.

A főnök fejlesztő és üzletkötő is egyszerre, és van 3 alkalmazott, akik közül kettő tulajdonostárs is egyben.

Náluk az ügyfelek kb. 80 %-a külföldi, az itthoniak pedig valamelyik nagy multicég hazai leányvállalatai.


Ők baromi jól keresnek és nagyon messze vannak a politikától.

2018. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek ilyet, igen.
2018. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Építőipari cégnél vagyok, az éves "tiszta haszon" több 3-500 millió forint. És nem vagyunk politika közeliek, alapvetően magánpályázatokon, kapcsolati körön át indulunk. És alapvetően nem egy őrült nagy cég.
2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Kevesen. Ez azt jelenti, az éves forgalma bőven milliárd fölött van. Nagy vállalat.
2018. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
M. Lőrincz.
2018. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!