Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is fizetett...

Szerintetek is fizetett fidesz kommentelők is dolgoznak itt?

Figyelt kérdés
Csak nézem a válaszokat, kb mintha az 1ik m1 híradós megróbálná bebizonyítani hogy mennyire jó a fidesz, meg Magyarország európa legélhetőbb országa. Köztudott hogy nyugat-eu ban 5-6-7xes életszínvonal van, de a kommentelők be akarják bizonyítani hogy ez nem igaz.
2018. szept. 7. 12:07
1 2
 1/17 Libers Pertz ***** válasza:
2%
Szerintem is, például te.
2018. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Akad egy pár szerintem.

De inkább a Lenin által "hasznos idiótának" nevezett társaság alkotja a többségüket.

2018. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem hinném. A Fidesznek erre csak korábbi periódusában volt szüksége, és csak speciális területeken.

Ma már rengeteg önkéntes "majd én megmutatom, hogy még annál is lehet többet" típusú fanatikus van. Ők is megteszik, ráadásul nem kár értük.

2018. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

#1: tehát a kérdező azért fideszes bérkommentelő, mert nem tetszik neki, hogy fideszes bérkommentelők tolják a hülyeségeket... nem érzed, hogy itt van egy kis zavar az Erőben?


Amúgy én remélem, hogy akik még most is védik a Fideszt, pénzért teszik, mert az valamennyire még érthetővé teszi a dolgot. Ha ingyen, meggyőződésből csinálja, az a legrosszabb verzió.

2018. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
2-3 szor jobbnak lehet mondani ha csak az élelmiszer árat viszonyítod mert az azonos sok esetben olcsóbb mint nálunk (Dániát kivéve) és jóval magasabb fizetés mellett. Viszont ha a szolgáltatásokat is beleszámítod mint pl.: Egy esti sörözést a haverokkal na az bizony fájni fog
2018. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5# fideszes bérkommentelő. Nekem a külföldön dolgozó ismerőseim mondják ezt. Meg kb mindenki aki járt külföldön, szerinted miért mennek ki? De akkor legyen csak 4x-es.
2018. szept. 7. 12:36
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Hiába mondod a hülyeséget, attól még nem igaz.


Német adat: 46 ezer USD / év

Magyar: 22 ezer USD / év


(Vásrálóerőparitáson)


És szűkül az olló.

2018. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

"5# fideszes bérkommentelő. Nekem a külföldön dolgozó ismerőseim mondják ezt. Meg kb mindenki aki járt külföldön, szerinted miért mennek ki? De akkor legyen csak 4x-es."


Először is az ember az "ismerősei" 90%-ával egyáltalán nem is tartja a kapcsolatot. Másodszor én járok ki fél évente Németországba, Svájcba, Hollandiába (ahová a cég küld) hegesztek. 30€ órabérért megszoktam kapni.

Kinn vagyok 2 hónapot abból a pénzből még itthon fél évig elvagyok mint a befőtt. Ha kinn maradnék ezt nem tudnám megcsinálni

2018. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Libers Pertz ***** válasza:
11%
#4 századjára feltett provokatív kérdésre csak provokatív válasszal lehet felelni. Mondjuk lehet tényleg csak jelenteni kellett volna, hogy sokadjára kiírt értelmetlen kérdés, de úgy gondoltam beszállok a mókuskerékbe.
2018. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Én Belgiumban tanulok, s az árak tényleg jóval magasabbak itt, a 0.33-as Pepsi ha minden igaz otthon 280, itt meg kb. 800.

De a fizetések még sokkal magasabbak itt, lényegében sokkal jobban el lehet lenni kevesebb munkából, még ilyen élelmiszer árak mellett is.

Heti 20 óra diákmunkából élek úgy mint otthon 40+-ból (ami ugye nem diákmeló)...

2018. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!