Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem valóban ismétli...

A történelem valóban ismétli önmagát?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem h.Magyarország újra ,a rossz politikája miatt eltávolodik az elittől és újra ott találjuk magunkat az oroszok ill.a balkáni országok között,ill. a híres és erős V4-ek csapatába.

2018. szept. 11. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Bár így lenne, csak sajnos a kormány a nyugati segget nyalja!
2018. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben ismételné magát a történelem?
2018. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Az volna a jó, ha még most elhagynánk a süllyedő hajót, és kilépnénk az eu-ból, de sajnos nem fogunk. Most még. Remélem ennek 10 év múlva már lesz realitása.
2018. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
az eu a sullyedo hajo mi? 5x os eletszinvonallal.
2018. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

"az eu a sullyedo hajo mi? 5x os eletszinvonallal."

a 27 tagországból 7 ben esetleg a többi mind lutri

2018. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, lehet ilyen ciklikusság; mert pl vannak ilyenek, hogy aranykor, ezüstkor, rézkor, vaskor; és akkor ezek ilyen ciklikusan követik egymást, először "süllyedés" , utána emelkedés; meg pl vannak ilyenek, hogy a tűz ember kora, meg ilyesmik; ezek is párhuzamosan az előbbi korokkal váltakoznak, ebből nem tudom, mennyi van; mert ilyen X ember korából is van több, tehát lehet ilyen ciklikusság, akár még akisebb ciklusokon belül is. Amgúy nemtom.
2018. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arra értettem az ismétlődést h.voltunk mi már a németek jóbarátja,szövetségese,aztán milett belőle?Egyszóval nem tudjuk valójában eldönteni melyik oldal lenne jó nekünk.Nyugat vagy Kelet.
2018. szept. 11. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát amúgy olyan is van, hogy addig tér vissza egy adott folyamat, egy adott sorsesemény, amíg nem szürjük le belőle a tanulságot; ilyet is hallottam; és utána már ha leszűrtük, nem lesz értelme, hogy továbbra is történjen.
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*ezt csak hallottam.
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedem, hogy ismétli....
2018. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!