Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy három...

Tgt kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy három tv csatorna nívódíjat kapott a Parlamentben?

Figyelt kérdés

A TV2, a Közmédia és az Echo Tv.


[link]



2018. szept. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdekel, a 444 idén megkapta a Soma díjjat az sem érdekelt
2018. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 444 magándíjat kapott, a tv-k viszont állami díjat. A magyar állam tüntette ki őket.
2018. szept. 11. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
elvből nem nyitok meg 444-es linket.
2018. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos a kormánylapok is közlik a jó hírt.
2018. szept. 11. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

szerinted akkor kormánypárti médiumok írnak/mondanak igazságot?

tudod mindegy ki írja le a történéseket, a hangsúly azon van milyen formában teszi ezt.

a 444 egy manipulatív uszító hírportál, semmi másra nem mennek csak propagálják a kormányellenes tartalmakat, gondolom jó pénzért.

ezzel nem is lenne probléma, csak mindezt olyan minőségben teszik, hogy az egyszerű befolyásolható ember vevő legyen rá.

szóval ha tehetem minden négyes tartalomtól távol maradok, mert szerencsére nem tartom magam egyszerű embernek :)

2018. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, mert ezzel bepozícionálták a nívódíjat a megfelelő helyre, tehát már senki sem lesz szomorú, ha nem kap, mert tudja, hogy nincs értéke.
2018. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös: Te vagy az, aki elvből nem nyitod meg a 444-et, ugye? Szóval azt, hogy milyen borzasztó a 444, gondolom a kormánylapokból tudod.
2018. szept. 11. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:

A díjazók biztos még a 8. osztályos nyelvtankönyven sem olvastak az igazi média termékek ismérveiről. Kezdve a lehető legnagyobb objektivitástól a nem ferdítjük el a tényeket-en át egészen a nem rágalmazunk, hazuduzunk, propagálunk élő adásban kormányokat. Ez van.

Félreértés ne essék sajnos a nem kormánypárti oldal se jobb.

2018. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Azt sem tudom, mi az a nívó, de majd rákeresek.
2018. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mosolyogni támadt kedvem, hogy a válaszok többsége beragadt a mocsárba és a 444-en állt neki rugózni.


Nos, hogy mit szólok...nem lep meg, hiszen a hű csatlóst időnként jutalmazni kell.

Ugyanakkor azt gondolom, hogy egy nívótlan csatornát nívódíjjal jutalmazni maga a totális identitászavar.

2018. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!