Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit javasoltok a kőbányai...

Mit javasoltok a kőbányai droghelyzet kezelésére?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy nem hagyni a putri életmódot ugyanúgy Kőbányán is. Nem csöndben nézni, hogy szülők csinálnak 8 gyereket és abból élnek csak, dolgozni nem járnak és a gyerek úgy nő fel, hogy azt látja, hogy anyu-apu nem dolgozik és csak kábszizik, így én is így fogok élni.

Azt el kell felejteni, hogy attól, mert cigány nem tud kitörni ebből az életmódból. Nekem is van cigány ismerősöm, mind pillanatok alatt ki tudott törni, az egyik cigány lány ismerősöm például jó pár évig dolgozott bankba, most is azért hagyta csak ott, mert elment jóga oktatói diplomára. Miért tudott kitörni? Mert nem azt a példát látta otthon, amit fentebb írtam.

2018. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit javasolunk, amíg a rendőrség csak látszatintézkedéseket tesz, addig úgysem történik semmi változás. Neked személy szerint azt javasolom, ha ott laksz, hogy költözz el onnan, ha nem akarsz drogos zombi cigó áldozatává válni.
2018. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kábszereseket sterilizálni, kötelező elvonóra beutalni. A dealereket egy életre rács mögé dugni. Cserébe a könnyű drogokat, mint a fű legalizálni és megadóztatni.
2018. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kikellene építeni egy szervezetet ami beépül a hálózatba és azt a fejénél lekapcsolni. a kis dealereket börtönbe csukhatjuk de lessz helyettük másik. A másik hogy a fogyasztókkal is kell valamit csinálni. Közterületen mondjuk nem szabadna betépni stb
2018. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Fajirtást.
2018. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ingyenessé kell tenni és fokozni a patkánymérget a spangliban. Így a probléma folymatosan megoldja önmagát.
2018. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ingyenessé kell tenni és fokozni a patkánymérget a spangliban. Így a probléma folymatosan megoldja önmagát."


Az lényegében véralvadásgátló szóval elég nagy mennyiség kellene ahhoz hogy valami bajuk legyen tőle

2018. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szopófantomokat
2018. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szopófantomokat"


Szerintem az is egy ilyen betépett vigyori lehetett. Elképzelhetetlennek tartom akármilyen hülye is valaki hogy ilyesmi egyáltalán eszébe juthat valakinek

2018. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!