Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes politikusok, hogy akinek nincs gyereke, annak kevésbé számít a jövő?

Figyelt kérdés

[link]



A jövőhöz fenntarthatóság is kell.

Ha mindenki szaporodna,akkor sokkal többet fogyasztana az emberiség,hamarabb kimerítené a Földet.


Miért gondolják azt egyesek,hogy pl egy zöldpárti,gyermektelen politikusnak nem számít a jövő?

Pont ez zöldpártira,mint mondjuk Sargentini ilyen mondani,nem nevetséges?


Nekem pl sosem lesz gyerekem,de nem kívánok rosszat az emberiségnek,sőt szerintem sokkal jobban foglalkoztatnak bizonyos kérdések,mint másokat,akiknek mondjuk gyerekeik is vannak.


2018. szept. 14. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem biztosan nem,kösz,kihagyom.


Még anyósra sem tartok igényt,nemhogy gyerekre:)

2018. szept. 15. 00:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, igen szánalmas és gáz ez a retorika.


Sztálinnak volt néhány gyermeke. Az észak-koreai Kim dinasztia tagjainak is voltak gyermekeik (azok is öröklik a hatalmat az apjuk után). Nicolae Ceausescu három gyermeket is összehozott.


Nyilván mind nagyszerű politikusok voltak, nem?



Ehhez képest Deák Ferenc, a haza bölcse gyermektelen volt.

Az igazságos Mátyás királyunk egyik házasságában sem tudott utódot nemzeni (egyetlen törvénytelen fia maradt), és Szent Istvánnak sem maradtak örökösei.


Nyilván ezek csapnivaló államférfiak voltak mind, akiknek a történelmi jelentősége nem mérhető a Sztálin elvtárséhoz vagy a Ceausescu elvtárséhoz...

2018. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!