Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan kampány...

Támogatnátok egy olyan kampányt, ami a disznóhús fogyasztását népszerűsítené?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 03:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Mi lenne a haszna pénzt ölni egy olyan projektbe ami az amúgyis második legnépszerűbb hús félét akarja népszerűsíteni, azon túl, hogy ezzel a mohamedánokat provokálnánk?


Amúgy a kérdésre a válasz nem, elevi okokból eleve a hús fogyasztás visszaszorítását (csak egy bizonyos szintig, nem a megszüntetését) reklámoztatnám inkább.

Mondjuk ahelyett, hogy egy átlagos európai napi többször is eszik húst, egyen csak heti négyszer.

Így kielégitő lenne anszabadtartású állomány is talán, amit természetesen támogatok!

2018. szept. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
Nem
2018. szept. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Van is ilyen, rádióban szoktam hallani. Miért is ne?
2018. szept. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Igen, így sincsenek sokan elhízva Mo.-n.

Utána jöjjön a székelykáposzta-, a pacal-, a pörkőt-, a gulas-, a székely-toroskáposztás pacalos-csülkös bableves orjával. Fincsa az...

2018. szept. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tgt ***** válasza:
15%

Nem támogatnám. A magyarok így is sok sertést esznek, pedig nem egészséges.

[link]

2018. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég hallottam a rádióban olyan reklámot, ami a sertéshús fogyasztását népszerűsítette. Ám ettől függetlenül nem támogatom, hogy tovább toljuk ezt a szekeret.

A magyar ember húst hússal eszik. Amibe' nincsen hús, az csak desszertnek jó a rendes étel után. Vagy az a savanyúság. Ha pedig hús, akkor leginkább sertéshús: rántott hús, perkűtt, tőtött káposzta, hurka-kóbász, virsli, disznyósajt, sonka, fővágott, fasírt. Nem kell ezt ennél jobban erőltetni, inkább arra kellene felhívni a széles néprétegek figyelmét, hogy másképp is lehet étkezni.

2018. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok.

Tudom, hogy most ismét csak le leszek pontozva, de nem baj...

De valaki mondja már meg, hogy mi a baj az első válaszommal!

2018. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. De csak, ha kóser!
2018. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Az első válaszodddal az a baj, hogy az alapján akarod eldönteni a kérdést, mi lenne jó a muszlimoknak. Nehogy már ez számítson ma Magyarországon...
2018. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem az alapján akarom eldönteni, de az is egy mellékes szempont.

Valamint arra próbáltam refleltálni, rávilágítani, hogy a kérdés feltevője valószínüleg azért akarja a sertéshúst teljesen értelmetlen módon népszerűsíteni, hogy ezzel provokálja a mohamedánokat, zsidókat, stb.

2018. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!