Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZESEK miniszterelnök...

A FIDESZESEK miniszterelnök ura Doktor Orbán Viktor miniszterelnök úr, miért mondta azt, hogy zsoldosok támadtak rá Magyarországra?

Figyelt kérdés
Ezek a zsoldosok honnan indulnak, és hol a kiképzőtáboruk, illetve még egy kérdésem lenne a miniszterelnök urunk állításával kapcsolatban, hogy ezeknek a zsoldosoknak ki a parancsnoka?

2018. szept. 15. 12:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szép kis magyarázkodás fideszes, de ti mindent megmagyaráztok, szóval nem adok a szavadra.

Én inkább Doktor orbán Viktor uramnak hiszek.

2018. szept. 15. 12:58
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

#11

Én is neki hiszek, de nem mondott ilyet!

De ha te tudod egy icipici linkecskével bizonyítani, hogy azt mondta, hogy:

" Zsoldosok támadtak rá Magyarországra!'

(Így, múltidőben és ezzel a tartalommal!)

Akkor egy szavam nem lesz!

2018. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Te kevered a szezont a fazonnal kérdező! Ilyesmi akkor hangozhatott el - akkor sem Orbán szájából - amikor 2006-ban Gyurcsány izraeli zsoldosokkal verette a magyar tüntetőket.
2018. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Szeretem mikor a provokátorok pofára esnek lol
2018. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdező egy neoprimitív fidióta nyaligátor, aki ha nem kérdezne hülyeségeket, akkor éhen halna...

Íme a kérdései: (ez hülyébb mint a gazdája!)



Dr. Orbán Viktor miniszterelnök urunk hogyan képes ezt a rengeteg emberfeletti munkát elvégezni, amit értünk tesz?

Önök mit gondolnak Orbán Viktor Miniszterelnök Úr politikai tevékenységeiről?

Tisztelt fórumozók! Mit gondolnak Orbán Viktor Miniszterelnök Úr tud nyugodtan aludni?

Csak szerintem jó miniszterelnök Orbán Viktor Miniszterelnök Úr?

Néhány fideszes társam, miért nem képes itt leírni tisztességesen a miniszterelnök nevét? A tisztességes megnevezése:Dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr!

Dr. Orbán Viktor miniszterelnök uramnak, milyen megítélése lehet az USA állampolgárai között?

2018. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező (*Tepertő*! elvtárs) kérdései, arra irányul, hogy gúnyt űzzön Dr. Orbán Viktor miniszterelnők úrból, és a fideszesekből.


Nem titok.

2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi vagyunk a zsoldosok, kezünk sose dolgozott...
2018. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!