Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tiltja be végre a...

Mikor tiltja be végre a magyar államhatalom az ürgepörkölt fogyasztását?

Figyelt kérdés
Egy ürge 10.000 Ft eszmei értéket képvisel, mégis reklámozva van,mint kultúrtevékenység.

#Ürgepörkölt #természet károsítás
2018. szept. 18. 10:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Senki sem fogyasz??? Akkor ez mi??

----------------------------------------------

Botrány lett Bangó Margit ürgepörköltjéből

BUDAPEST – Kiverte a biztosítékot a környezetvédelmi minisztériumban Bangó Margit vacsorája a Hal a tortán című műsorban. A roma énekesnő ugyanis tegnap ürgepörköltként szolgálta fel vendégeinek a vacsorát. A rágcsáló azonban 1982 óta védelem alatt áll.

Na jó csak vicc volt de a mezei suttyók még dögöt is esznek a dögkútból.

2018. szept. 18. 12:01
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Aktív ürgepörkölt fogyasztó népréteg? Életemben nem találkoztam még olyannal, aki fogyasztott volna ürgét. Talán van 10 ember az országban, aki valaha evett ürgét. Most ellenük lépjünk fel úgy, hogy eltávolítjuk az ürgés recepteket a netről? Az éticsiga is védett állat, mégis van recept a neten. Aki akarja úgyis megeszi, fellépni nem lehet ellenük. Ha töröljük a recepteket a netről, akkor is össze szedik a kertben és elkészítik máshogy, ennyi.
2018. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Bornyú nyúzó pinteken.
2018. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak...Ne rajtam gyakorlatozz a népbutítással.Bár tudom ez nálatok kényszeres cselekedet.
2018. szept. 18. 12:10
 15/29 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy a kutyus is finom, bambuszrüggyel, csak büdösebb mint mondjuk a csirke, meg kell szokni a szagát. Majd egyszer kóstizzátok meg!
2018. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ork csemegék... Dögkút pörkölt, öntött ürge és lopott kutya pástétom...
2018. szept. 18. 12:21
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Előzőről jut eszembe, hogy amúgy a kutyahús felszolgálását étteremben betiltották, még Kínában is. Ürgét tudtommal sehol nem lehet kapni étteremben. Viszont ha valaki otthon kutyát akar fogyasztani, akkor úgyis levágja, ha tilos. Hogyan lépsz fel ellene?
2018. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha betiltották, ha nem én is étteremben ettem. Egyébként csak a kutyahús fesztiválra évi 10 ezer kutyát vágnak, úgyhogy szerintem ez csak kamu hogy betiltották.
2018. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jó kérdés hogyan lehet fellépni az ürgepörköltet favorizáló orkok ellen, de elsősorban szerintem csak neveléssel és börtönbüntetéssel . Senki sem vitathatja hogy a pedofilok szeretik a gyerekeket. Mégsem engedi meg az állam hogy pedofíliát reklámozó műsorok jelenjenek meg.Hát akkor miért jelenhetnek meg ürgepörköltek receptjeit és ürgepörkölt készítés folyamatát bemutató műsorok ahol dicsőítik a természetkárosító magatartást.
2018. szept. 18. 12:42
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan, nevelés által. Cél meg is valósítva, ugyanis az emberek nagy részének eszébe sem jutna ürgét enni. A "rendszeres ürgefogyasztó népréteg" száma szerintem 10 fő alá tehető. Akkor van "reklámozva", ha valaki rákeres, szóval te a kérdés kiírásával több reklámot nyújtottál, mint a receptes oldal, ugyanis többen olvasták a kérdésedet, mint azokat a recepteket valaha is fogják.
2018. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!