Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mit éreztek...

Ellenzékiek, mit éreztek Judith Sargentinivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy bizony 8 év kemény bűnözéssel eltöltött kormányzás után végül ő az első aki egy picit is meg tudta rengetni az Orbán kormány eddigi teljes sérthetetlenségét. Valami ilyesmi munkát kellett volna a magyar ellenzéknek is végezni, sőt tulajdonképpen ezt a jelentést, sokkal mélyebbre menő és bővebb tartalommal nekik kellett volna megcsinálniuk.


Én úgy érzem bármelyik ellenzéki pártra is szavaztam, teljesen mindegy, Judith Sargentininek a kisujjában is több érték van, mint akikre mi itt szavazhattunk.


2018. szept. 20. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Csak a hála és köszönet hangján szólhatok: Köszönjük! Dank U well!


És olyan szép is...jól tartja magát, meg kell hagyni. De elsősorban okos. És jó. És igazságos.


Neki köszönhető, hogy a Orbánbasi rezsimje minden eresztékében recseg - ropog. Az ellenzék fáradhatatlan alakja, Gyurcsány hívta az embereket utcára, hömpölyög a tömeg. Ez a vég kezdete. Vagy egy új kezdet? Még idén új kormányunk lesz!


Bárhogy is, Sargentini asszony, köszönjük, köszönjük.

2018. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon szimpatikus, de amúgy mellékesen még d..nám is mint roma a lopott biciklit!
2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Sargentini?

Még él? Vérdíjat tűztek ki a fejére a dark side-n, mint sorosra.

2018. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Semmi különös véleményem, vagy érzésem nincs. Az szükséges volt, hogy kintről is lássák, mi történik itthon, demokráciának csúfolva, de nem tudok különösebb òrömöt érezni, mivel nem látom, hogy ennek volba bármi olyan következménye, ami észhez térítené Orbánt. Leváltani meg csak mi, magyar szavazók tudnánk, de láthatod, mennyire sikerült immár harmadszor.

Orbán pedig már fújja az épp aktuális egybites mantrát, így a szintén egybites tábor már össze is zárt.

2018. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Személy szerint repestem az örömtől, hogy valaki a ennek a majomnak a pofájába röhögött, de egyszerre kezdtem félni, hogy mi van, ha a kormányt érintő szankciók ránk is kiterjednek. Bár a kormányt nem rengette meg, mégis remélem, hosszútávon kifizetődő lesz. Gyűlöletes, aljas banda ez az Orbán kormány, akik a saját önös problémáikat vetítik ki az egész országra. Lejáratnak minket. Szégyellem, hogy más Európai országban úgy néznek rám, mint magyarra. Szégyellem, hogy egy olyan társadalom részesének kell lennem, akik ennyire a reakciós kormányzást támogatják. Először lennék elégedett az elmúlt 8 év kormányzás során, ha végre ezt a szerencsétlen, sértődékeny kislányokból álló bandát kipaterolnák, és minden lopott vagyonuktól megfosztanák. Mindezt nem puszta rosszakarattól vezényelve, hanem egy ország ellen elkövetett bűnekért cserébe...
2018. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%
Szégyelheted is nagyon magad előző, mert ezek szerint nem olvasol európai médiákat hogy mit írnak a magad fajtákról!
2018. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsian várom, mire gondoltál kedves előző válaszoló. A véleményem az Orbán féle nagycsaládi mutyiról akkor sem fog változni. Kreált ellenségeket vetítenek elénk. Jelenleg ez Sargentini, de ki tudja ki lesz előbb utóbb. Ezek az ő személyes

politikájának ellenfelei, nem pedig egy egész országnak. Nem "A MAGYAR EMBEREKNEK" Az én nevemben ne beszéljen, mert nem vagyok részese az őt követő tömegeknek. Az, hogy emiatt rossz szemmel tekintenek Magyarországra, pedig igenis az ő hibája! Emiatt tudom magam mélységesen szégyellni, hogy mások egyé tesznek velük, holott úgy nézem kisebbségként vagyok ellenük. Ez ugyan ne csípje a csőröd, maradjon meg az én véleményem. Mellékesen pedig megjegyzem, nem ismersz, nem tudod milyen fajta ember vagyok.

2018. okt. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!