Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mit éreztek...

Ellenzékiek, mit éreztek Judith Sargentinivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy bizony 8 év kemény bűnözéssel eltöltött kormányzás után végül ő az első aki egy picit is meg tudta rengetni az Orbán kormány eddigi teljes sérthetetlenségét. Valami ilyesmi munkát kellett volna a magyar ellenzéknek is végezni, sőt tulajdonképpen ezt a jelentést, sokkal mélyebbre menő és bővebb tartalommal nekik kellett volna megcsinálniuk.


Én úgy érzem bármelyik ellenzéki pártra is szavaztam, teljesen mindegy, Judith Sargentininek a kisujjában is több érték van, mint akikre mi itt szavazhattunk.


2018. szept. 20. 17:26
1 2
 1/17 tgt ***** válasza:
49%
Tisztelem.
2018. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Példaképemnek tekintem, anyámként szeretem.
2018. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
A világon semmiféle rengetés nem történt. Ez egy eleve kudarcra ítélt próbálkozás, már nem csak a lengyelek, de a bolgárok is közölték, hogy végén semmiféle Magyarországot elítélő határozataz nem fognak megszavazni. Ez egy színházi előadás, amit a buták szájtátva figyelnek, abban bízán, hogy a végén majd feltámad a halott kedvencük. Nem, nem fog.
2018. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Egy tiszteletreméltó EP képviselő aki kiállt az EU alapszabályában foglaltak mellett.
2018. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

"meg tudta rengetni az Orbán kormány eddigi teljes sérthetetlenségét"


én úgy vettem észre, hogy még inkább egységet kovácsolt a Fideszesek között, és rengeteg nem Fideszes vagy magát függetlennek valló ember is elítéli ezt az egészet.

ott kezdődik, hogy egyáltalán nem csak az Orbán kormány ellen irányult ez a vicc jelentés, volt benne zsidó/cigány gyűlölet, Demszky féle 4-es metró, Magyar Gárda stb.

ezek pont nem Fideszes jelenségek.

és aki vette a fáradtságot és belenézett ebbe az irományba az még több nevetséges baromságot fedezhetett fel benne.

nyilván ez a kérdés provokáció szóval több szót nem is pazarolnék rá.

2018. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

A Bolgárok is kihátrálnak orbán mögül, lassan magára marad az elmebajos diktátor.


[link]

2018. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

7-es Olvasd már el a cikket még párszor te nagyon okos :D

Vagy csak a hatásvadász főcímig jutottál? Remélem rájössz hol a hiba, ha nem akkor kérj telefonos segítséget :)

2018. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

ma 17:35


Magyarországot senki sem alázta.

2018. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
30%
Undorítóan néz ki.
2018. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Előző:

Helmuth Kohl sem volt szép ember, de mondjuk Lenin és Castro jóképűek voltak.

Ez jelent valamit?

2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!