Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is fél tüntetésre járni?

Más is fél tüntetésre járni?

Figyelt kérdés
Elmentem volna a DK rendezvényre de félek a rendőri fellépéstől.
2018. szept. 21. 21:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
96%
Ne félj, én a tavaszi tüntetéseken voltam, és a rendőrök teljesen rendben voltak.
2018. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is félek...Hogy a részeg Gyurcsány leszédül a pódiumról.
2018. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Én voltam többször is, nem egy akkora dolog, belülről csak sok hasonló gondolkozású ember egy tömegben, mint egy fesztivál, csak nem a zene, meg a részegedési szándék tart össze, hanem annál valami jóval erősebb. Mindenki örül a többieknek, örültök, hogy sokan vagytok és nem egyedül. Tehát inkább inspiráló érzés, mint félelmetes. Függetlenül attól hogy a tüntetésnek lesz-e egyéb politikai eredménye a későbbiekben.


Megjegyzem Gyurcsány jelenléte szerintem jelenleg már inkább sajnos gátja a fejlődésnek. Hiteltelen a személye és bármit csinál, kicsit hiteltelenít minden más elégedetlen hangot is. Azt javaslom, ha mész, inkább menj fiatalabb pártok vagy civilek rendezvényére. Ha nincs kivel menned csak szólj. :D

2018. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan ez Orbán ereje. Minek félni?
2018. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Félni akkor kellett amikor az a kormány volt hatalmon akik mellett most tüntetsz.
2018. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Nem mellettük vagyok hanem a kormány ellen. Amúgy a gumilövedékről Orbán jut az eszembe....az mszp eltörölte de a fidesz visszahozta a gumilövedéket.

2018. szept. 21. 22:50
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
3-as, igen, hasonló hasonlónak örül.
2018. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
:D
2018. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Tehát DK-s rendezvényre mennél, de nem a DK mellett, hanem a kormány ellen?

Pont ezért nem fogja soha leváltani az ellenzék a kormányt, mert nem valamiért, ami előre visz, hanem valami ellen vannak, amiben ki is merül a programjuk. Orbánozni mindenki tud, mondjuk neked sikerült kiválasztani a legnagyobb retardáltak rendezvényét..

2018. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Most ugye csak trollkodsz kérdező? Annak a pártnak a rendezvényére félsz kimenni aki anno összeverette viperával az embereket? Bár lenne félnivalód..
2018. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!