Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mint az unió egyik vezére?

Orbán mint az unió egyik vezére?

Figyelt kérdés

A minap hallottan tv.ben h.Viktornak már nem elég a magyar " trón",Európa trónjára pályázik.Jövőre az EU.ban is beveti a kampányban a migráncs dumát és még az is lehet h.bejön neki.

Egyszerűen nem hiszem el h.Európa idáig sülyedjen!?



2018. szept. 25. 00:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
LOL
2018. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

nem tudom hogy igaz-e amit írsz, mindenesetre a liberális értékek válságban vannak mert visszaéltek velük csúnyán


orbán ezt használta ki itthon és akkor lehet ezt akarja meglovagolni EU szinten, orbán karrierista, neki mindegy csak hatalmon legyen...

2018. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Megalomániás, ne csodálkozz rajta. Aki Napóleonnak képzeli magát, az meg Oroszországot akarja elfoglalni.

Ha ő lenne az EU egyik vezére, a tagok pánikszerűen menekülnének a britek után.

2018. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

A "tv-ben"... Elég ostoba tv lehetett.


Örülne "Európa", de OV a mienk. Még szerencse.

2018. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Ilyesmiről már többen is cikkeztek, hogy egyesek fantáziálás szintjén foglalkoztak a jelenséggel:


[link]

[link]

[link]


Mindenesetre, remélem, hogy nem Lázár lesz itthon az utód, ha ez összejönne neki. Szerencsére az új kormány megalakulásával ő pozíciót vesztett, ezért kevésbé látom esélyesnek, hogy ő lesz az utód, de azért volt olyan idő, amikor erősen felfele ment a karrierje. Ha ő lesz az utód, én nem megyek el szavazni.

2018. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem is fog idáig süllyedni.

Nyugaton nagyon nem szeretik az olyan társadalmi berendezkedéseket, mint amit Orbán teremtett Magyarországon.

Az lehet, hogy meglesznek a maguk migrációkorlátozó lépéseik, de ne hidd, hogy a demokráciából és a jólétből engedni fognak, hogy az Uraságoknak nyugodtan meglegyenek a milliárd eurói, miközben a nép meg krumpliszsákoknak tapsikol.

Arrafelé ez nem pálya. Még az olaszoknál is úgy nyert a jelenlegi kormány, hogy alapjövedelmet ígértek a bevándorlók elleni fellépés mellett. Teljesen másképp gondolkodnak, mint a magyarok, jóval polgárosodottabbak.

2018. szept. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a "vezért" általában pofozgatni szokta a vén hülye Junkers is?
2018. szept. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
#5 vagyok, látom, rendesen le lettem pontozva. Azt hiszem, meggyőztetek... Az, hogy ha Lázár lesz az utód, az nem ok arra, hogy ne menjek el szavazni a Fideszre :D :D
2018. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Nesze itt egy pofon Viktor! Hozzál 4 fagyit míg megbeszéljük mi lesz veletek!"

Kb. ez a kategória

2018. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hmm.

Írtam egy olyan választ, hogy ha az EU-s választásokon esetleg a migráns ellenesek kerülnének többségbe, Orbán megpróbálhat az egésznek az élére állni, és hogy esetleg evvel hazárdírozik, azaz kockáztat, ami kétélű fegyver.

Tud valaki valamit arról, hogy ezt miért is törölték?

2018. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!