Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kajcsira havonta mennyit...

Kajcsira havonta mennyit költesz ill. költ egy magyar?

Figyelt kérdés

Az az életszínvonal mérvadója, hogy havi szinten mennyit tud az ember költeni. Megengedheted-e magadnak az éttermet mindennap vagy csak a hónap felében, harmadában esetleg alapanyagokból kell otthon főznöd. Az utóbbi kivételével nem is vagy szegény


Szóval nettó fizetésből nemlehet korrekt következtetést levonni, mert az albi vagy saját lakásnál a rezsi nagyon eltérő lehet. Aki 220-at keres, de 150 az albi és 25 a reszi nem is igazán tud megélni. Más pedig 90-ből saját lakás esetén is 25 rezsivel jól elvan. Többet tud étkezni.


Mennyi az a határ ami élelmister esetén szegénynek számít és mennyi ami normál ill gazdag?



2018. okt. 1. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

"Megengedheted-e magadnak az éttermet mindennap vagy csak a hónap felében, harmadában esetleg alapanyagokból kell otthon főznöd"


Szerintem mindennap étteremben enni (nem kínai vagy gyorsbüfé), hanem rendes a la carte étteremben, az még Nyugaton is húzós. Meg minek is? Én szeretek főzni. Ehetnék gyakran étteremben, de:


1. Szinte bármit én is el tudok készíteni, amit ott adnak

2. Olcsóbban.

3. Engem szórakoztat a főzés, közben elborozgatok stb.


Sokan pl. bagóznak. Az komoly kiadás, elbagózza sok ember egy jobb nyaralás árának a felét évente.

2018. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szerintem belevehetjük a gyrosos, gyorsbüfés vackokat a legtöbb ember ezt úgyis étteremnek veszi.


Nem válaszoltál a kérdésre Hakapeszi. Szted mennyi az annyi?

2018. okt. 1. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
A kérdésre nem lehet értelmes választ adni, mert nem így mérjük a jólétet.
2018. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Erre nem lehet választ adni. Ki mennyit költ. Van aki elvan tökfőzeléken, nekem amiben nincs hús, az nem is étel. Én minden nap megiszom 3 - 4 sört. Van aki vizet iszik szomjúságra, én ha nem vezetek, sört.


Két, háromszoros különbségek is lehetnek.

2018. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha akarom, havi 10.000ft-ból kijön a kajám!
2018. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%

"Van aki elvan tökfőzeléken, nekem amiben nincs hús, az nem is étel."

A kinézeted valószínűleg leginkább egy állatra hasonlít, nem beszélve az észbeli képességeidről!😃 Az értelemhez kb. 50 élet múlva lesz némi közöd... 😃

2018. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

6.


Indoklás? Mert más a véleményem mint a tiéd? Amúgy nem fúj el a szél, van ugyan némi pocakom 43 évesen, de köszi, jó formában vagyok. Tetszem a nőknek általában. Pont most emelgetem a súlyzóm itthon, egy - két gyakorlat, közben egy - egy komment. 45 - ös karom van. Ja, három nyelven beszélek.

2018. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6. Azt ugye tudod, hogy a személyeskedés nem egy értelmes ember érve? :)
2018. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyjából 40-50 ezret költök kajára de most már elkezdtem főzni remélem olcsóbban kijövök majd.
2018. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 5/9 Ha akarom, havi 10.000ft-ból kijön a kajám!"


Óoo...Tudsz zacsis levest tápólni egyész hónapba?

Hogy jön ez ki neked?

Én is szeretnék fényevéssel ellenni

2018. okt. 1. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!