Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vujity Tvrtko-n politikai...

Vujity Tvrtko-n politikai megfontolásból van sapka, vagy alapból kezeli le a nézőket ezzel a furcsa mániával?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 09:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utána néztem a dolognak, mellesleg sokan megkérdezték már ezt tőle. Ő úgy mondja hogy ez a névjegyévé vált és hogy sapka nélkül senki sem ismerné fel őt. Aztán lehetséges hogy van valami sérülés a koponyáján azt nem tudom
2018. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor viszont ha nem hajlandó letenni a sapkát, talán inkább az állatgondozásban kéne neki munkát vállalni, ahol ez mindegy....
2018. okt. 2. 12:48
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, a koponyabetörés (horpadás) sztori elterjedt, valószínű, hogy takar valamit, ezért öltözködik bunkón, a kopaszságot normális ember annyira nem szégyelli, hogy ilyen bunkó legyen.
2018. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"

Akkor viszont ha nem hajlandó letenni a sapkát, talán inkább az állatgondozásban kéne neki munkát vállalni, ahol ez mindegy...."


Miért zavar ennyire ez téged egyébként?

2018. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy egy ember elérhet a szakmájában olyan szintet, hogy dolgozhat akár pizsamában is, nem fogják kirúgni. Szerinted Vujity Tvrtko nincs ezen a szinten, oké. Csak az a bibi, hogy nem te vagy a munkáltatója.
2018. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem helyes fejfedőben lenni közszereplőként, mert akár tetszik-akár nem a nyilvánosság előtt szereplő ember minta lesz másoknak. És problémát okoz nekik ahogy követik.

Ugyanúgy, mint ahogy tévés főzőműsorban meg nem szabadna, hogy a szakácsnak előre lógjon a haja főzés közben.

Stb.

Ha valaki nincs békében a külsejével, a rádiókban is dolgozhat, és írhat is, a személyes mutatkozás helyett. Bár tényleg érthetetlen, mert akárhogy is néz ki, három napig tartana a csoda, aztán mindenki megszokná. Nyugodtan vállalhatná akár a kopaszságát, akár az összetört koponyacsontját. Ahogy elkezd valaki beszélni, úgyis már a szemét-száját nézi mindenki, nem?

2018. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Politikai megfontolás?

Hát lehet hullik a haja a sok hülye fideszestől. Más nem jut eszembe hirtelen erre.

2018. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha elverték volna úgy, hogy az maradandó, akkor az az ember, aki állítása szerint a "poklot megjárta", gondoljátok, nem mutogatná? Az lenne csak igazán a védjegye! :) Szimplán zavarja, h kopasz, ezt továbbra is tartom. Egyébként e tekintetben megértem. Zavaró is lehet, valóban.

Kérdező, (nem tartozik a kérdéshez, de...) ha rajtam múlna, az OK, h elegánsan kell öltözködnötök, de hogy nyáron nem lehettek rövidgatyában, azon tutira változtatnék. Számomra az fontos, h érezze komfortosan magát az, aki engem szállít, s rá van bízva a biztonságom. Ezen azért elgondolkodhatnának a főnökeitek!

2018. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rövidnadrágot felnőtt ember nem hord csak sporthoz vagy szafarihoz. Ha 50 fok van, akkor sem. A sapka elmegy ha izléses, Tvrtkoé általában az, bár a szemellenzője zavaró kicsit.
2018. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Rövidnadrágot felnőtt ember nem hord csak sporthoz vagy szafarihoz."


Értem. Tehát egy felnőtt pék is legyen hosszú nadrágban, és garbóban, meg nájlon sapkában a 200 fokban, mert nem safari? Vagy egy szar buszsofőr aki lenyom 12 órát. Vagy egy vasutas, vagy bárki, mert nem safarin van? Sapkás köcsögöt lehet mutogatni bemondóként csak....

2018. okt. 4. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!