Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vujity Tvrtko-n politikai...

Vujity Tvrtko-n politikai megfontolásból van sapka, vagy alapból kezeli le a nézőket ezzel a furcsa mániával?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel SS szimpatizáns.

Amúgy én úgy tudom, hogy annak idején elverték, mint a lovat és hiányzik a koponyájából egy rész.


Másképp kész röhej, hogy ezt megengedhette magának.

2018. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Balogh Szilárd a sapkás "magyar"! 😃
2018. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Mivel baseball sapkáról van szó, ezért ezzel akarja kifejezni az USA iránti elkötelezettségét. De az is lehet hogy csak egyszerűen fázik a feje. :) De ha az orosz ekötelezett lenne akkor [link] ilyenbe járna.
2018. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Általában a munkahelyeken megmondják, sisak, kesztyű, bakancs stb. Ilyen médiakörnyezetben nincs ilyen, hogy vagy leveszed azt a kibaxott sapkát vagy eredj ahol eltűrik?
2018. okt. 2. 10:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már elég laza az etikett, de régen elég nagy szigor volt és ő már akkor is így nyomta.

Valszeg van egy komoly pártfogója, aki fedezi, mert amúgy a kamera közelébe nem engedték volna, nem annyira jó, hogy megengedhesse magának.

Viszont miért zavar?

2018. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, hogy a fején van valami, ezt takarja.
2018. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Viszont miért zavar?"

Nem tudom. Én ezt egyszerűen tiszteletlenségnek érzem a nézők felé. Általában minden munkáltató meghatározza a "jelmezt" amiben munkát lehet végezni. Egy OTP-s vagy postás nő sem lehet rózsaszin melegítőben ahogy egy vasutas sem mehet lila fecskében dolgozni. Ez a sapka mánia meg különösen kirívó, mert nem a kék osztriga bár bemondója, hanem egy országosan elérhető tv szereplője.

2018. okt. 2. 10:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ATV nem országosan elérhető. Országosan elérhető csatornának nevezik azt, ami ingyenesen elérhető az egész ország területén. Ez részletkérdés. Itt írták, hogy Balog Szilárd nem annyira jó. Szerintem borzalmas! Hihetetlenül idegesítő ember, amivel önmagában még nincs gond, ha valaki széles látókörű, felkészült, stb. de Ő az sem! Arrogáns, önző, de ha kell akkor pedig tenyérbemászó. Mintha kínosan ügyelne arra, hogy elárulja magát, hogy lövése nincs ahhoz, ami épp aktuálisan a téma. Kérdez, de a válasz nem érdekli, mint akinek fáj, hogy ezt kell csinálnia.


Szóval mindezt félretéve, sok férfi szégyelli, ha kopaszodik, (kopasz) mert nem mindenkinek áll jól, sőt van aki kimondottan rosszul néz ki kopaszon. Én úgy gondolom szimplán ez az oka annak, hogy sapkában van, mert idétlenül néz ki csupasz, kopasz fejjel. S ha ezt valaki még "viselni" sem tudja, mert nincs kibékülve vele, akkor az még inkább szembetűnő másoknak! Ez az egyetlen dolog, ami nem zavar Szilárdban, hogy mindig sapkában van, az tud csak zavarni, amire ráteszi!

Igazad van egyébként, mert úgy illendő, ha valahová belépsz, leveszed a kalapod, a sapkádat.


Politikai megfontolás? Az milyen, ez azért érdekelne, hogy mire gyanakszol, mi az a politikától vezérelt megfontolás, ami ide vezet...

2018. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazad van valóban mert fizetni is kell a nézéséért.

A politikai megfontolást arra értettem, hogy esetleg a "sapkás ellenállók", vagy a "sapkát mindenkire egységfront" vagy hasonló szervezetek tagja-e amiről nem tudok? Így viszont adott a paletta ha a médiavilág egy minimális megjelenésre nem fordít figyelmet, akkor a disznóólból kiugorva malacszaros gumicsizmában szakadt pólóban megjelenve is simán lehet interjút adni, hisz a kötsög meg irritáló sapkában van.

2018. okt. 2. 11:11
 10/20 A kérdező kommentje:

A hobbit meg a munkahelyet el kéne viszont választani. Én is mehetnék(?) az 57-es busszal gatyában mert ezt kedvelem?

Nem, mert meg mondták nyakkendő mellény szövetnadrág. Ennek nem mondanak ilyet, hogy ha me akarsz élni vagy leteszed azt a kva sapkát, vagy takarodj?

2018. okt. 2. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!