Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet, hogy Kásler így...

Nem lehet, hogy Kásler így értette a Tízparancsolatos szövegét, és ezidáig mindenki félreértette?

Figyelt kérdés

Kásler Miklós azt mondta, hogy a Tízparancsolat betartásával a halálos betegségek 80-90%-a megelőzhető.


Sokan ezt úgy értelmezték, hogy a Tízparancsolatban olyan tanácsok vannak, amik a betegségek megelőzésében segítenek, de szerintem ez helytelen értelmezés.


Szerintem Kásler úgy értette a dolgot, hogyha betartjuk a Tízparancsolatot, akkor kisebb az esélye, hogy Isten mérges lesz ránk és bűntetésből betegséget küld ránk.



2018. okt. 3. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Van egy tippem, hogy tényleg így értette.
2018. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ebből is látszik, hogy Káslernek célszerű lenne nyugdíjba vonulnia, és csak akkor megszólalnia, ha kérdezik.
2018. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
És mégis melyik Isten? Mert a keresztény az elvileg megbocsájtó és nem bosszúálló típus.
2018. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem most lett kinevezve?
2018. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Istenem! hovatette orbán azt a kevés eszét amikor ezt az ember egészségügyi miniszternek kinevezte???
2018. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem való vezetőnek, akinek mondottjából nekem/nekünk kell kitalálni, mire gondolt, mit kell érteni szövege alatt.

A Krisna-tudatúak mind megbetegszenek? - nekik ugyanis nincs Tízparancsulatuk, legalábbis az nincs, amire Kásler gondolt.

2018. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg egy álszent, fideszes duma, amennyiben pont ők tartják kívánatosnak a tízparancsolat betartását, akik abból jószerivel egyet sem tartanak be. Mondjuk, nem kell ezen csodálkozni, az egyház (mindegy melyik) papjai ugyanezt teszik.
2018. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire a Tízparancsolattal dobálóznak, miért nem tartják be, ami tételesen nekik szól: Ne lopj?

Amíg ezt nem teszik meg,addig a legkevésbé se lehet őket komolyan venni.

2018. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki jól értette. És pont ezért baromság, ugyanis isten, istenek nem léteznek. Ez még elmegy egy mezei fanatikus szájából. De olyantól, aki orvosit végez, biológiát és kémiát tanul 6 évig, stb. már eléggé ciki.
2018. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Főleg úgy, hogy a legfontosabb miniszteri posztot viszi egy 10 milliós országban.

2018. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!