Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy egy ellenkező nemű kollégád félreértette a kedvességedet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, de ez nem gond. Ha nem adsz további jeleket majd helyére teszi a dolgot. Ha magyarázkodsz csak te jössz ki rosszul az egészből.
2016. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer, pedig én vagyok a férfi. Elég kellemetlen, amikor tisztázni kell, hogy csak udvarias vagyok.
2016. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kolléga konkrétan nem. De más helyzetekben gyakran előfordult. Kedves, udvarias, de magamnak való ember vagyok, sosem közeledek mások felé, mindig nálam szoktak kezdeményezni. Alapállapotban szinte észre sem veszem az embereket.

Nem szoktam "jeleket küldözgetni", legalábbis szándékosan biztosan nem. Ez szerintem inkább azoknak a kommunikációs formája, akik állandóan interakcióra várnak és folyton azt lesik, mit csinálnak körülöttük a többiek.

Aztán ha odajön, én általában kedves vagyok, mint szinte mindenkivel, az indokolatlan bunkóság pedig épp úgy letaglóz, mint ahogy az indokolatlan nyomulás is.

2016. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan állandóan, és nem is értettem soha, meg nem is értem. Most ha valakire rámosolygok, de nem a másik asztalához mondjuk, hanem ha beszélgetünk, az már jel? Én csak szeretek mosolyogni.
2016. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Rengetegszer. Szinte mindig azt hiszik, hogy csak udvarias akarok lenni, pedig dugásra ment a játék.
2016. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha férfi vagy és bejössz a hölgynek akkor nem számít mit teszel nem fogja azt gondolni vagyisnörül neki kb:D

Ha nem tetszel neki vagy nem kaphat meg akkor bármit csinálasz nyomulsz!

Ha nő vagy és kedveskedsz akkor férfiak általában megpróbálnak tovább menni,finom elutasítás,mert különben sértődés lesz belőle.

2016. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!