Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért kérnek...

A fideszesek miért kérnek mindig bizonyítékot a fidesz bűncselekményeiről, amikor arra sincs semmi bizonyíték, hogy Soros ügynök lenne az ellenzék nagy része?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
De tudtok bármiféle hiteles bizonyítékot mutatni arra, hogy itt bárki Soros ügynök lenne?
2018. okt. 3. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Már ne is haragudj, de kezdesz fárasztó lenni.

Egy kis gondolkodással könnyen megválaszolhatod a kérdésedet.

2018. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, hogy a Fideszt kisbetűvel, míg Sorost nagybetűvel írtad. Ez is jellemzi azt a kettős mércédet, amit gazdád, Fletó művel "politika" címszó alatt.
2018. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyítsd hogy a fideszesek minidig bizonyítékot kérnek!
2018. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
off: mily meglepő, az eddigi három "válaszból" kettő mellébeszélés, egy trollkodás.
2018. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Nos, ez egy jó kérdés... Főleg, hogy nem hiszek túlzottan ebben az ügynökösdiben. Hülyeség az egész. Propaganda és a nép szítása. De hát magyarok vagyunk, birka nép.
2018. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem kérek bizonyítékot, tudom én hogy mit csinálnak a Fideszes cimboráim. :-D
2018. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!