Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik mostanában a...

Mi történik mostanában a magyar ellenzéki politikában?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul látom, de mintha eltűnne az ellenzék. Ráadásul, mintha direkt csinálnák. Nem hiszem, hogy ennyi iskola elvégzése és sok esetben több évtizednyi politikai tapasztalat után sem tudnák, hogyan kell felállni, a választási pofon után.

Olyan, mintha a jelenlegi ellenzék pontosan azt akarná, hogy a Fidesz maradjon kormányon még jó pár cikluson át, sőt mindegyiken 2/3-dal.

Tudom lesznek, olyan válaszok, hogy így Fidesz, meg úgy korrupció, de ez mégsem magyarázza ezt a politikailag öngyilkos hozzáállást, ami jelenleg folyik.



2018. okt. 4. 04:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Én is észrevettem ezt a jelenséget az "ellenzéknél".


"Olyan, mintha a jelenlegi ellenzék pontosan azt akarná, hogy a Fidesz maradjon kormányon még jó pár cikluson át, sőt mindegyiken 2/3-dal."


Ezek úgy mond "ellenzékek" valójában Fidesz által pénzel kamu pártok. Csak azért léteznek hogy látványosan szánalmas bénák legyenek, ezzel tovább tartsák hatalmon a Fideszt.

2018. okt. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz szép lassan így-úgy tönkretesz minden ellenzéki pártot. Vonát kicsinálták ezzel a meleg-muszlim sztoryval, az lmp-vel lepaktáltak stb. Maradt Gyurcsány, őt meg már annyira utálja az emberek többsége, hogy nem érzik veszélyesnek, így maradhat.
2018. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

"Vonát kicsinálták ezzel a meleg-muszlim sztoryval"

Véletlen nem Vona csinálta ki magát a néppártosodással? Nyilván, a fidesz tehet az ellenzék állapotáról is...

2018. okt. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Aki belsőleg erős, azt nem lehet kicsinálni.
2018. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Nincs semmi, elvannak.
2018. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Egy két kivételt leszámítva, a Fidesz, pontosabban Orbán, megvette kilóra az ellenzéki vezetőket! Pofázzuk már jó idelye, de senki nem hiszi, vagy akarja elhinni! Látom van aki legalább felfigyel ennek a következményeire! Jó reggelt!


Egy DK-s.

2018. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Azért ilyen alul támogatott az ellenzék, mert nem csak a kormánynak, hanem a magyar népnek is az ellenzéke akar lenni.

Azt hiszik, hogy kamu a migráns kérdés, pedig valóságos, én sem akarok tömeges bevándorlást, más sem, de ezt nem akarják megérteni.

Utáljuk a muszlimokat, nem világos ez?

2018. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#6, #7-nek!


Te is egy megtévesztett ember vagy, a Fidesz propaganda egyik áldozata!


Kérlek hogy nézd meg ezt a videót, és utána olvasd el újra hogy mit írtál! Nem a te hibád!


[link]

2018. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Nem nagyon érek rá, de én mindig is utáltam őket, pedig még vallásos sem vagyok, de a muszlimok nekem elfogadhatatlanok.

A négert is csak a határon kívül szeretem.

Mindig is így voltam vele és ezután is így leszek.

A Fideszre meg szarok, nem érdekel, ahogy a többi tökkelütött politikus sem.

Mindegyik azt hiszi, ő szarta a spanyolviaszt.

2018. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

#8, #9-nek:


Megkerestem neked, menj 11:30-ra, és onnan hallgasd!

Fejezd be a migránsozás Orbáni tematikáját!

2018. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!