Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek fejlődik, vagy...

Szerintetek fejlődik, vagy inkább pusztul Magyarország?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Fideszesek szerint fejlődik, többi szerint meg már Mad Max világhoz vagyunk közelebb...


Én azt látom, hogy fejlődik, nem úgy ahogy kéne de nem pusztul

2018. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Társadalmilag pusztul, gazdaságilag meg nem tudom, hivatalosan fejlődik a külföldi intézetek szerint de ebből én semmit sem látok csak a stagnálást. Szerintem az hogy a nagy számok szerint növekedés tapasztalható az biztosan az óriási áfának köszönhető az egyszerű emberek kárára de nem vagyok közgazdász nem látok ebbe bele méllyebben ez csak a személyes véleményem
2018. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Fejlődik de ez nem fenntartható fejlődés. A jövő nemzedék látja majd a kárát annak ami ma itt történik.
2018. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Aki eltűri neagyisten ösztönzi a korrupciót az bűnt követ el a hazája ellen.

Egy ország fejlődése nagyban függ attól hogy az adófizetők pénze oda kerüljön ahol a legnagyobb hasznára van az adott országnak. Na most ha strómanok-magánemberek zsebébe vándorol az adófizetők pénznek nagyrésze az kicsit sem a legjobb hely ahhoz hogy az ország igazán fejlődni tudjon.

Ma magyarországon ellenőrízetlenül költi költheti a kormány az EU és a magyar adófizetők pénzét. Ez hosszútávon tönkreteszi az országot.

2018. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
2018. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fejlődve pusztul.

Pl.: veszünk ilyen-olyan, innen-onnan használtan új buszokat, 2 év alatt tönkretesszük őket (részben az utak, részben az utasok).

Csoda, hogy a 4-es metró és a Pandák még működnek.

2018. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az orbán családon kívül fejlődés nem tapasztalható...
2018. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 fairi1 ***** válasza:

jelenleg az ország stagnál.

Korrupció van? persze, de ez kb minden keleti ország baja,sőt németeknél is képes elszabadulni pár projekt. híres Brandenburgi repülőtér építés. 2011-ben kellett volna átadni de csúszik 2021-re.Persze több milliárd euro költség túllépés. Korrupciós ügyek tucatjai.



Egészségügy problémás? Ez kb krónikus.Ám ez kb sok egyéb országba is kezd baj lenni,elöregedő lakosság, egyre kevesebb a GDP termelő ember, műszerek ára egy drágább..

2018. okt. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!