Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a tökéletes kormánypá...

A Fidesz a tökéletes kormánypárt a magyaroknak?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag olyanok, mintha egy magyar átlagembert képzeletben párttá változtatnánk. Tökéletesen úgy gondolkodnak, úgy viselkednek és olyanok a megnyilvánulásaik is.

Úgy vélem, ezért is ennyire népszerűek Magyarországon és ezért verhetetlenek más pártok számára.



2018. okt. 4. 11:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2018. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
A Fidesz már olyan, mint egy vallás. Sokan vakon hisznek benne a sok egyértelmű probléma ellenére is, mások meg utálják őket, mert átlátnak a szitán.
2018. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
egyáltalán nem de nincs jobb egyenlőre
2018. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
#2 jól mondja. Sokan fanatikusan bíznak bennük, pedig nem egy hibájuk van.
2018. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én sem azt írtam, hogy objektíve jó párt, hanem hogy tömegesen azonosulni tudnak az ideológiájukkal a magyarok, mivel saját magukat látják a Fideszben.
2018. okt. 4. 11:42
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Úgy látom máig nem bírjátok megérteni, hogy azért, mert valaki a Fideszre szavaz, még nem jelenti azt, hogy mindenben egyetért a Fidesszel.

Nem baj, 2022-ben ismét Fidesz.

Ilyen ostobákat nem lesz nehéz lenyomni(ismét).

2018. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

"egyáltalán nem de nincs jobb egyenlőre"


Hagyjuk már ezt hogy nincs jobb, a Momentumot, Jobbikot vagy LMP-t kipróbáltuk bármikor is? Jah nem... De van választás nem csak a Fidesz, persze benne van a pakliban hogy ez a 3 párt is ugyanolyan rossz lesz de ki kell próbálni.

2018. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Én mikor írtam azt, hogy mindenben egyetértenek a Fidesszel? Annyit írtam, hogy olyanok, mint ők, saját magukat látják benne. Ez nem jelenti még azt, hogy mindenben 100%-ban egyetértenek velük. Bár a legtöbb fideszestől mégis csak azt tapasztalom, hogy a végsőkig harcolnak a Párt mellett, akármilyen témáról is legyen szó.
2018. okt. 4. 11:47
 9/30 anonim ***** válasza:

Vannak fanatikusaik. De hogy nem csalás nelkúl nyertek azt el ne hidd. Azért ennyi szavazójuk nincs.

Amúgy egy erős part kene. Mert ha tizrr szavazgatunk össze-vissza, akkor egyik aem kap eleg szavazatot, hogy győzzön.

2018. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
Alávaló népnek alávaló kormányzás jár.
2018. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!